IPad'in ekranı kırıldı

ragdoll

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar iPad Pro'nun ekranı kırıldı maalesef.
Dokunmatik kısmı çalışıyor ama tablet artık donmuş bir vaziyette ve siyah siyah lekeler var.
Apple'in kendi resmi sayfasında 14500 TL fiyat çekti neredeyse tabletin kendi fiyatı kadar.
Üstelik sorunu belirtmedim bile.
Diğer sorunları seçtim sadece ve 14500 çıktı direk.
İstanbul'daki yetkili servisi aramadım sizce onlarda mı o kadar fiyat çekecek?
Ne yapmalıyım? Sizce?
Internette Apple servis adı altında bir sürü web sitesi var 1000 liraya falan değiştiren.
Bunlara güvenemedim açıkçası ( orijinal bir cam beklemiyorum tabletim geri gelmez diye korkuyorum)
Bir de bulunduğum şehir de iPhone ekran değişimi yapan bir yer var acaba tableti oraya mı götürsem.
Orijinal cam çok pahalı normal bir cam yapsa uygun fiyata bana yeter.
Sizce ne yapmalıyım.

Servisi aradım istanbuldakini
Dediki appleın yetkili servisi haricindekiler orjinal değil ve onlardan gelen camlar 1 2 ay sonra tekrar değişmek zorunda kalıcak falan ( cidden 1 2 ay mı gidicek ben heralde görüntü kalitesinde falan düşüş olur sağlamlığı az olur gibisinden tahmin etmiştim niye 1 2 ay sonra tekrar değişime ihtiyaç duysunki cam zarar görmediği sürece)
Fiyat Konusunda bir türlü bilgi alamadım dedim hep tahmini bir fiyat veremez misiniz falan
Olmadı ama dolar kuru üzerinden oluyor dedi yani baya tuzlu olucak gibi duruyor
Bence en az 5bin tl tutar yoksa niye internette 1000 tlye 1500 tlye cam değiştirsinler ozaman herkes gerçeğini yapar demi
Idarelik bir cam olsa bana yeter dediğim gibi ahım şahım birşey olmasın fiyatı uygun olsun bunları yapacak bir site önerebilir misiniz
Yoksa gidip telefoncuda mı yaptırsam

FPPRO diye bir yer olması gerek. Onu araştırabilirsiniz.
Teşekkür ederim bakayım

Servisi aradım istanbuldakini
Dediki appleın yetkili servisi haricindekiler orjinal değil ve onlardan gelen camlar 1 2 ay sonra tekrar değişmek zorunda kalıcak falan ( cidden 1 2 ay mı gidicek ben heralde görüntü kalitesinde falan düşüş olur sağlamlığı az olur gibisinden tahmin etmiştim niye 1 2 ay sonra tekrar değişime ihtiyaç duysunki cam zarar görmediği sürece)
Fiyat Konusunda bir türlü bilgi alamadım dedim hep tahmini bir fiyat veremez misiniz falan
Olmadı ama dolar kuru üzerinden oluyor dedi yani baya tuzlu olucak gibi duruyor
Bence en az 5bin tl tutar yoksa niye internette 1000 tlye 1500 tlye cam değiştirsinler ozaman herkes gerçeğini yapar demi
Idarelik bir cam olsa bana yeter dediğim gibi ahım şahım birşey olmasın fiyatı uygun olsun bunları yapacak bir site önerebilir misiniz
Yoksa gidip telefoncuda mı yaptırsam

Teşekkür ederim bakayım
600 dolara falan geliyor oda yani 12bin tl :)

iPad'lerde pil dahil hiçbir değişim yapmıyordu en son Apple yetkili servisi, o ücret karşılığında yeni tablet veriyorlar eğer değişmediyse sistemleri.

Geri
Yukarı