iPhone 11 16.4 guncellemesinden sonra Instagram hikayelerinde ses gelmiyor

1and0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, gecenlerde telefona iOS 16.4 guncelleme yaptiktan sonra Instagram'da ses gelmemeye basladi bazi arkadaslarin telefon rahitsiz etme modu acikken gelmiyormuş benim rahatsiz etme kapaliyken bile gelmiyor. Rahatsiz etme modunu acip kapatica ses geliyor her seferinde sesiz modu aç kapa yapmaktan sıkıldım. Var mı bunun bir çözümü?

Merhaba arkadaşlar, gecenlerde telefona iOS 16.4 guncelleme yaptiktan sonra Instagram'da ses gelmemeye basladi bazi arkadaslarin telefon rahitsiz etme modu acikken gelmiyormuş benim rahatsiz etme kapaliyken bile gelmiyor. Rahatsiz etme modunu acip kapatica ses geliyor her seferinde sesiz modu aç kapa yapmaktan sıkıldım. Var mı bunun bir çözümü?

16.4 biraz sıkıntılı sürüm bende güncellediğime pişman oldum 16.5'e kadar dayanın derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
belki işinize yarar.

Aynı sorun bende de var.

Peki iOS 16.5 ne zaman çıkar onunla ilgili bilgisi olan var mı galiba beta çıkmış ama tam sürüm ne zaman çıkacak belli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı