iPhone 11 16.4 guncellemesinden sonra Instagram hikayelerinde ses gelmiyor

Aynı problem bende de var. Bugün dfu modla sıfırlayıp sürüm düşüreceğim. Geçtiğime pişman oldum. Hafif ufak takılmalar da var bende. 16.3.1 imzası açık 16.5 çıkana kadar en azından bu sıkıntıları çekmem diye düşünüyorum.

Aynı problem bende de var. Bugün dfu modla sıfırlayıp sürüm düşüreceğim. Geçtiğime pişman oldum. Hafif ufak takılmalar da var bende. 16.3.1 imzası açık 16.5 çıkana kadar en azından bu sıkıntıları çekmem diye düşünüyorum.

Ufak takılmalar bende de oluyor arada bir onlardan sıkınıtı değil de bu son güncellemeyle iyice cekilmez hale geldi dfu mod olayını bende düşündüm de pek bilmediğimden bir de biraz üşendiğimden girmedim inşallah yeni güncelleme hızlı gelirde çözülür zaten bir daha da güncellemem 😅

Aynı sorun bende de var, sildim yükledim yine düzelmedi. Hep seslide olduğu halde sesler hala gelmiyor büyük ihtimalle dediğiniz gibi yazılım güncellemesinden kaynaklı. Umarım en kısa sürede düzeltirler dakika başı sessize al/alma yapmaktan bıktım.

Aynı sorun bende de var, sildim yükledim yine düzelmedi. Hep seslide olduğu halde sesler hala gelmiyor büyük ihtimalle dediğiniz gibi yazılım güncellemesinden kaynaklı. Umarım en kısa sürede düzeltirler dakika başı sessize al/alma yapmaktan bıktım.
Dostum bende aynı sorundan müzdaripim bildiğin insta da hikaye izlerken ses gelmiyor ama sessiz modu açıp kapattığımda ses geliyor cidden can sıkıcı

Yeni konular

Geri
Yukarı