iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne alakası var belki eski telefonu da iphonedu ve android işletim sistemine geçmek istemediği için ve diğer alt modeldeki iphonelerde güncelleme almadığı için güncelleme alan ucuz bir modele geçmek istedi.
Konu sahibi bir soru sormuş, cevap olarak alınmaz denilmiş. Bu kışkırtıcı tavır neden? Şu marka, şu model al diyen oldu mu?

Konu sahibi bir soru sormuş, cevap olarak alınmaz denilmiş. Bu kışkırtıcı tavır neden? Şu marka, şu model al diyen oldu mu?
Niye alınmaması gerektiğinin sebebini yazabilir gelip burda android fan boyluğu yapmanın anlamı yok.

Niye alınmaması gerektiğinin sebebini yazabilir gelip burada Android fan boyluğu yapmanın anlamı yok.

Ben sebebini yazdım güncelleme desteği 2 3 yıl sonra bitiyor ekranı leş ötesi Pili desen yerlerde geziyor Kamerasına bir şey demiyorum iyi Ama geri kalanı değil aşırı ısınıyor Yavaş kalacak artık Kısaca hiç uzun ömürlü Değil al 2 yıl sonra çöpe at.

Niye alınmaması gerektiğinin sebebini yazabilir gelip burda android fan boyluğu yapmanın anlamı yok.
Dostum, okuma yazman var mı? Fanboyluk nerede ben göremedim. Model, marka bile önerilmemiş alınmaz demiş sadece. Üslubuna dikkat etmelisin.

Ben sebebini yazdım güncelleme desteği 2 3 yıl sonra bitiyor ekranı leş ötesi pili desen yerlerde geziyor kamerasına bir şey demiyorum iyi ama geri kalanı değil aşırı ısınıyor yavaş kalacak artık kısaca hiç uzun ömürlü değil al 2 yıl sonra çöpe at.

Hocam şurada zaten kullanacağım en fazla 1 yıl.

Dostum, okuma yazman var mı? Fanboyluk nerede ben göremedim. Model, marka bile önerilmemiş alınmaz demiş sadece. Üslubuna dikkat etmelisin.
Fanboyluk sadece marka model önermekle mi oluyor piyasada zaten kaç tane işletim sistemi var android ve ios. Direk kısa ve net alınmaz yazan adamın mesajından ne çıkmasını bekliyorsun neyse siniz gibi android yalakalğı yapanlarla uğraşamıcam.

Hocam şurada zaten kullanacağım en fazla 1 yıl.

Alabilirsin o zaman bir şey demiyorum Şunu söyleyeyim tek Ekranı cidden kötü Onu bilerek al Bu arada Bence 1 yıl için o kadar para verme 1 yıldan daha fazla kullanacaksan 12 Bak.

2 El temiz 11 Ve 12 Var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı