iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fanboyluk sadece marka model önermekle mi oluyor piyasada zaten kaç tane işletim sistemi var android ve ios. Direk kısa ve net alınmaz yazan adamın mesajından ne çıkmasını bekliyorsun neyse siniz gibi android yalakalğı yapanlarla uğraşamıcam.
Al buradan yak :D küçük yaşının hatrına son kez cevap vereceğim. iPhone 11 modeli ne sıfır ne de ikinci el olarak şuan bulunduğu fiyatlandırmayı hak eden bir model değil. Kişi, iOS kullanıcısı ise ve seçimini o yönden yapmak istiyorsa bile 11 modeli değil en azından 13 modeline yönelmesi gerekiyor. İkinci elden uygun veyahutta takas vs yoluyla alınırsa değerlendirilebilir olduğunu zaten söyledik. Sana daha açıklama yapmayacağım.

Alabilirsin o zaman bir şey demiyorum şunu söyleyeyim tek ekranı cidden kötü onu bilerek al bu arada bence 1 yıl için o kadar para verme 1 yıldan daha fazla kullanacaksan 12 bak.

2 el temiz 11 ve 12 var.

Hocam takasla çok uyguna buldum o yüzden 11 alıyorum.

Hocam bilgisiz olduğunuz çok belli iPhone 11 ekranı dışında hiçbir özelliği ile Android rakipleri ile karşılaştırılamaz ama tabii ki 0 alınması çok saçma olur.

Ya ben Android ile kiyaslandirma yaptım mi YAPMADIM Sadece fikrimi söyledim ve arkadaşa 12 altı bakma dedim bunu neden anlamıyorsunuz anlamıyorum.

Ya ben Android ile kiyaslandirma yaptım mi YAPMADIM Sadece fikrimi söyledim ve arkadaşa 12 altı bakma dedim bunu neden anlamıyorsunuz anlamıyorum.

Özelliklerini gömdüğünüze göre ve rakibi olarak Androidlerden başka olmadığını göre tabii ki Android ile karşılaştırıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı