iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen güzel kardeşim haha boş boş forumları kullanma bir b... Bildiğin yok milleti yalan yanlış yönlendirme.

Tamam siz gidin çöp iPhone 11 alın hem de 17K'ya size çöp iPhone ile mutluluklar diliyorum.

Ayrıca ben ne Android'le karşılaştırma yaptım ne de başka serilerle ben IPhone'yle IPhone'yi karşılaştırdım diğer IPhone'lere oranla en kötüsü bu yemin ederim şunu alacağıma 6S alırım daha iyi ben arkadaşa diyorum ki 12 altı düşünme siz diyorsunuz ki Android'le karsilastiriyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilgisiz olduğunuz çok belli iPhone 11 ekranı dışında hiçbir özelliği ile Android rakipleri ile karşılaştırılamaz ama tabii ki 0 alınması çok saçma olur.

Mi 10 11'e rakip çıktı ve performans, ana kamera, ekran süresi, hızlı şarj, kablosuz şarj, 5G gibi donanımlarla daha iyi. 11'den tek eksisi ön kamerası ve OIS'dir.

Tamam siz gidin çöp iPhone 11 alın hem de 17K'ya size çöp iPhone ile mutluluklar diliyorum.

Ayrıca ben ne Android'le karşılaştırma yaptım ne de başka serilerle ben IPhone'yle IPhone'yi karşılaştırdım diğer IPhone'lere oranla en kötüsü bu yemin ederim şunu alacağıma 6S alırım daha iyi ben arkadaşa diyorum ki 12 altı düşünme siz diyorsunuz ki Android'le karsilastiriyorsunuz.

Tamam hadi git plastik kutusu androidlerinle takıl en kötüsü doğru bu yüzden satışları zirvede sen bilirsin internet hiçbir şey bilmeyen ukalalık taslayan binlerce insanla doluyor burada kesin olarak net olarak alınmaz diyorsan reis biliyorsun işi demek ki akıllı telefon icat edildiğinden beri kullanmışsın sanırım cihazları...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı