iPhone 11 2023'de alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel telefon kullanmayan bilemez ancak fiyatı şu an çok aşırının aşırısı pahalı o paraya kıyabilirsen al, ne sıklıkla fotoğraf çekiyorsun bilemem uygulama ne yüklersin bilemem ama benim SE 2020'de 256 GB'dan 240GB dolu haberin olsun bütün herkese söylüyorum iPhone alacaksanız yüksek depolamalı alın bana kalsa 128 bile az 256 alın ama parası da artıyor o ayrı. Neden derseniz ben 16 GB 6S kullanmış biriyim boş yer olunca bir türlü orası dolar bence. Özellikle kullandığınız önemli, yer kaplayan uygulamalar varsa SS ekran kaydı kullanıyorsanız vs veya sosyal medyayla alakalı işiniz varsa 128-64 GB'ı düşünmeyin bile çünkü yetmez.

128 gayet yeter ayrıca 5 TL'ye depolama satın alınabiliyor şu an telefonumda 7K fotoğraf 64 GB cihaz hala 10GB boş yer var.

iPhone kullansa bu millet emin ol böyle konuşmaz.

iPhone kullanıyorum :)

Kendim SE 2020 kullandım. 11 le aynı panele sahip. Bir kere şikayet etmedim. Kâğıt üzeri verilerle düz mantık kurmaya bayılıyorsunuz.

O ekranı çok deneyimledim merak etme. Fanboyluğa gerek yok ben de iPhone kullanıyorum ama IP11 0 alınmaz.

iPhone 11'in batarya performansı iOS 16.3 le beraber bayağı iyi bir seviyeye geldi. S22 hala batarya konusunda sıkıntılı bir cihaz.

Kendim SE 2020 kullandım. 11 le aynı panele sahip. Bir kere şikayet etmedim. Kâğıt üzeri verilerle düz mantık kurmaya bayılıyorsunuz.

6S kullanıyorum günlerce bela okuyorum ekrana YouTube'da bile belirgin fark var 1080p ile arasında.

Kuzenimde var çocuk aktif kullanıyor 4-4.30 saat görüyor. Cihaz 3 aylık bataryası 97 de. Şimdi de soracağım bakalım ekran süresi ne kadarmış.

Güncel sürüme güncelledikten sonra sıfırlayıp temiz kurulum yapsın. Batarya sorunu çekenler büyük sürümden sonra sıfırlamayıp temiz kurulum yapmayanlardır.

iPhone kullanıyorum :)

O ekranı çok deneyimledim merak etme. Fanboyluğa gerek yok ben de iPhone kullanıyorum ama IP11 0 alınmaz.

Bende 0 alınmaz diyorum ama ekran gömdüğünüz kadar kötü değil. Eğer öyle olsaydı 65milyon insan bu cihazı satın almazdı.

Güncel sürüme güncelledikten sonra sıfırlayıp temiz kurulum yapsın. Batarya sorunu çekenler büyük sürümden sonra sıfırlamayıp temiz kurulum yapmayanlardır.

Her sürümü iTunes ile atıyor ben öğrettim kendisine. iOS 16'dan sonra cihazı çökünce bana gelmişti iTunes ile yap dediğimde düzelmişti.
Şu anda güncelliyor cihazı bakalım yarına kaç saat dayanacak.

Hocam bilgisiz olduğunuz çok belli iPhone 11 ekranı dışında hiçbir özelliği ile Android rakipleri ile karşılaştırılamaz ama tabii ki 0 alınması çok saçma olur.
S22, 11 ile bir tek batarya konusunda kapışır onun dışında bütün özelliklerinde fark ile önde.

Ben sebebini yazdım güncelleme desteği 2 3 yıl sonra bitiyor ekranı leş ötesi Pili desen yerlerde geziyor Kamerasına bir şey demiyorum iyi Ama geri kalanı değil aşırı ısınıyor Yavaş kalacak artık Kısaca hiç uzun ömürlü Değil al 2 yıl sonra çöpe at.
Android çok uzun ömürlü değil mi 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı