iPhone 11 2023'te hâlâ daha alınır mı?

Ekranı çok kötü bir ekran değil zaten hatta AMOLED'ten iyi olduğu noktaları da var hiç kimse IPad'in ekranına kötü demez fakat 11'in IPad'ten daha iyi bir ekranının olduğunu unutuyorlar.

Sağ olun

Eline emeğine sağlık. Güzel bir yazı olmuş. şahsi fikrim iPhone 11 0 alınmaz. İkinci el 12-13K e temiz kullanılmış bulunursa iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.

Sağ olun

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bilgilendirme olmuş elinize, emeğinize sağlık. Samsung S23 için de bu tarz bir paylaşım yapabilir misiniz rica etsem?

iPhone 11’in bu kadar linçlenmeyi hakeden bir telefon olduğunu düşünmüyorum, evet OLED ekran göz şöleni gibi birşey fakat IPS ekran da “bune ya” dedirtmiyor.

Makale güzel ve rahat okunabilir olmuş, beğendim.

Sağ olun hocam, bende aynı şekilde düşünüyorum. Dizi veya film izlemediğiniz sürece neredeyse hiç kendini belli etmiyor.

Aynen knk

Bütçeniz kısıtlıysa ve iPhone 11'i tercih etmek istiyorsanız, ikinci el veya indirimli satış yapan yerlerde bulabilirsiniz. Ancak, teknoloji hızla ilerlediği için, daha yeni özelliklere sahip bir modeli tercih etmeniz performans ve özellikler açısından daha iyi olabilir. Avantajlarına ve dezavantajlarına buradan göz atabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…