iPhone 11 3 aydır değişimde

BerkOzsoy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat forum kullanıcıları, benim iPhone 11 bir cihazım vardı, birçok sorun yaşadım ve 4.sorunum sonrası değişim kararı Apple tarafından alındı fakat bu karar alınalı 3 ay oluyor. Ben bu 3 ay boyunca telefonsuz kaldım ve devam eden süreçte de telefonsuz kalmaya devam ediyorum. Apple destek ile görüştüğümde ise stok beklediklerini söylüyorlar fakat halihazırda sitelerinde stok mevcut. Bu mağduriyetimi kimlere veya nereye duyurabilirim veya nasıl bir yol izlemeliyim.

Yasal süreyi epey bir aşmışlar. Tüketici haklarına başvurun derim. İllaki olumlu dönüyorlar.

Bunu düşündüm fakat, zaten kendileri de değişim olacağını kabul ediyor. Yeniden bir değişim kararı alındığında yine stok sorunu olduğunu ileri sürerek süreci uzatamazlar mı?

Bunu düşündüm fakat, zaten kendileri de değişim olacağını kabul ediyor. Yeniden bir değişim kararı alındığında yine stok sorunu olduğunu ileri sürerek süreci uzatamazlar mı?
Uzatsalar bile geçici bir Iphone verirler. Kesinlikle 3 ay normal bir süre değil. Dava açsanız bile sağlam tazminat ödetebilirsiniz.

Geri
Yukarı