iPhone 11 64 GB ne kadar dayanır?

44Nihat07

Kilopat
iPhone 11 64 GB almak istiyorum.(128 GB de olabilir indirimde denk getirirsem. 3 yıllık cihaz ama sadece günlük kullanım için alacağım. Kaç yıl yazılım desteği alır ve batarya kaç yıl dayanır? Kaç yılında destek bitecek bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 11 64 GB almak istiyorum.(128 GB de olabilir indirimde denk getirirsem. 3 yıllık cihaz ama sadece günlük kullanım için alacağım. Kaç yıl yazılım desteği alır ve batarya kaç yıl dayanır? Kaç yılında destek bitecek bilgisi olan var mı?

Ben 3 ay önce aldım 64 GB ladım pişmanım keşke 128 alsaydım soruna gelirsek 5 yıl dayanır dedi adam.

Bataryadan başlayalım. Darbesiz sizi 3 yıl götürür. 3 yıl sonucunda pil sağlığı bayağı düşer şarj tutmaz cihaz onda da orijinal pil yerine fp Pro gibi markaların yüksek MAh'lık pillerini alabilirsiniz. Telefon 3 yıllık ama iPhone Xden yola çıkarsak şu an hala günlük kullanımlarda bayağı iş yapıyor. Tahminimce bir 4-5 sene götürür sizi. Zaten sonrasında 8 Yaşında bir cihaz oluyor Applenin planlı eskitmesi yüzünden cihaz kasar değiştirmek zorunda kalırsınız.

Bataryadan başlayalım. Darbesiz sizi 3 yıl götürür. 3 yıl sonucunda pil sağlığı bayağı düşer şarj tutmaz cihaz onda da orijinal pil yerine fp Pro gibi markaların yüksek MAh'lık pillerini alabilirsiniz. Telefon 3 yıllık ama iPhone xden yola çıkarsak şu an hala günlük kullanımlarda bayağı iş yapıyor. Tahminimce bir 4-5 sene götürür sizi. Zaten sonrasında 8 yaşında bir cihaz oluyor Apple'nin planlı eskitmesi yüzünden cihaz kasar değiştirmek zorunda kalırsınız.
2015'te çıkan iPhone 6S hala taş gibi çalışıyor benimki. Şu an iPhone 11 kullanıyorum artık telefon depolama anlamında yetmediği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı