iPhone 11 64 vs iPhone 12 Pro Max

Android kullanmayı düşünmüyorum.

Tavsiye için teşekkür ederim özellikle kontrol etmeye çalışayım. Fiyatı çok cazip gelince şüphelendim değil. Çünkü 12 pm fiyatları 25-29 bandı arasında geziyor.

Yeni almış ihtimali nedir 11 ay garantisi var demiş çünkü. Olaya şöyle bakacak olursak benim telefon da 2019 yılında çıkmış fakat ben 2022 de aldım ve pil sağlığı 98. tabii sizin dediğiniz de bir ihtimal.

Aslında değiştirme niyetim yoktu. Telefondan memnunum çünkü ekranı filan bana sıkıntılı gelmiyor. Akıcılık ve hızı da iyi fiyttan dolayı değerlendirmek istedim.
Dostum şöyle bir durum var 12 Pro Max satıştan kalkalı ve serbest piyasaya düşeli 2 yıl olacak. Kapalı kutu bir cihazı bulmak çok zor yeni almıştır ama kaçıncı sahibidir bilemeyiz

Arkadaşlar öncelikle hayırlı bayramlar. Elimde kullandığım 7 aylık 64 GB 11 cihaz var. Sıkıntısız kozmetik açısından 10/10 olan kutulu faturalı bir şekilde. Yaşadığım şehirde 11 ay daha garantisi olan pil durumu %93 olan bir adet 12 Pro Max cihaz buldum. 19.750₺ istiyor. Fiyat epey düşük geldi. TR cihazı olduğunu söylemiş. Kozmetik açısından da temiz bir cihaz. Görüşmeyi düşünüyorum eğer ki dediği gibiyse almak çok mantıklı da benim elimdeki iPhone 11 ne kadar eder sizce?

iPhone 11 13-14K arası eder. 12 Pro Max temiz kullanılmış ise alınır.

Yok hocam değiştirmedim. İlan dolandırıcı ilanı belli konuşmasından da emin olamadım inandırmak için kimliğini attı. Kimlik üzerindeki T.C. ile kimlik ismi uyumsuz T.C.'yi sorgulayınca ortaya çıktı. Almadım o yüzden.

Yok hocam değiştirmedim. İlan dolandırıcı ilanı belli konuşmasından da emin olamadım inandırmak için kimliğini attı. Kimlik üzerindeki T.C. ile kimlik ismi uyumsuz T.C.'yi sorgulayınca ortaya çıktı. Almadım o yüzden.
Böyle kendini çok zeki zanneden satıcıları görünce kelimenin tam anlamıyla patlıyorum 😆

Geri
Yukarı