iPhone 11 Pro vs. 12

12 almalısın çünkü 11'de AMOLED ekran yok. 12'den sonraki modellerde AMOLED ekran var ve AMOLED çok kaliteli bir ekran.

Arkadaş 11 Pro'dan bahsediyor ve IPhone'larda AMOLED ekran yok onun yerine OLED ekran var ve 11 Pro modelinde de OLED erkan kullanılıyor.

iPhone 11 Pro veya iPhone 12 telefon almayı düşünüyorum. Sizce hangisi benim için daha uzun süreli olur? Batarya 10 saat götürse, bir de kamera kalitesi iyi olmalı. Sizce hangisini almalıyım?
iPhone 12 daha güçlü kameralara sahip.
Ayrıca A14 Bionic islemcisini kullanıyor. 11 Pro'da bulunan A13'e oranla %40 daha hızlı CPU'ya sahip. A13'e göre batarya tüketimi de daha iyi. Benim tercihim 12'den yana.

Oyun oynuyorsanız veya dışa aktarım yapıyorsanız bile çok bir fark yok. 12 alınacaksa güncelleme desteği için alınır. Yoksa 11 Pro diyorum.
Oyun fazla oynamıyorum oynarsamda ufak oyunlar yani bilardo oyunu falan onun harici günlük kullanım icin ama galiba güncellemeden desteginden dolayı iphone 12 secicegim

iPhone 11 Pro veya iPhone 12 telefon almayı düşünüyorum. Sizce hangisi benim için daha uzun süreli olur? Batarya 10 saat götürse, bir de kamera kalitesi iyi olmalı. Sizce hangisini almalıyım?
iPhone 12.

Geri
Yukarı