iPhone 11 alınabilecek bir telefon mu?

60Hz ne alaka? Kamera hakkında konuşuyoruz. He bu arada X'in kamerası da çok güzel :D
X'in kamerası ne alaka hocam, benim demek istediğim 11'in kamerası kötü. X'den sonra hiç gelişmedi. Ekranı da çok kötü. iPhone gibi bir telefon'da 60Hz olmamış.

Hocam X'den sonra nasıl gelişmedi ya
Bakabilirsin. X'in kamerası da aynı, 11'in de aynı.

Hocam neye dayanarak hayır?
İl olarak ekranı kötü evet, bunun haricinde fiyatı gereksiz arttı son zamanda, illaki iPhone denilmiyorsa çok daha mantıklı seçenekler var. Telefona ihtiyacın vardır ve almışken idarelik bir iPhone almak istersin, bu durumda iPhone 7 ve üstü seçenekler göz önünde bulundurulabilir fakat daha ne kadar süre daha iş göreceği belli olmayan ve özellikleri bakımından şu anki paraları hak etmeyen bir cihaza o kadar verilmez. Ayrıca, mesaj yazarken soru eklerine ve yazım kurallarına biraz özen gösterin lütfen, okumakta zorlandım.

X'in kamerası ne alaka hocam, benim demek istediğim 11'in kamerası kötü. X'den sonra hiç gelişmedi. Ekranı da çok kötü. iPhone gibi bir telefon'da 60Hz olmamış.

Bakabilirsin. X'in kamerası da aynı, 11'in de aynı.
Hocam X'ten sonrası hiç gelişmedi dediniz. X ile 11 arssında fark olmayabilir kontrol etmedim hiç o ikisini.

Bu fiyata sıfır alınmaz. Paranıza değmez. Daha mantıklı şeylere para verebilir. İkinci elde 10.000 lira üstüne alınmaz.

X'den sonra asla gelişmedi demiyorum bu arada.
Sorun yok hocam o zaman :D Ama 60Hz için de şunu söyleyeyim iPhone 13 Pro'da aslında tam olarak sabit 120 Hz gelmedi. Pro motion olarak adlandırılıyor sanırım yanlış hatırlamıyorsam, pil tasarrufunu sağlamak amacıyla değişken. Diğer android telefonlarda var mı bilmiyorum ama pil tasarrufunu etkileyecekse ben büyük ihtimal 120 Hz kullanmazdım o telefonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı