iPhone 11 alınır mı?

Hocam uzun süre oyun oynayınca benim de bir tık ısınma sorunum oluyor geri kalanlardada dediğiniz gibi mükemmel bir telefon.

Sadece kağıt üstündeki bilgilere bakıp ekranı Çin malı telefonlardan bile kötü diyen arkadaşlar şu videoyu attığım yerden izleyebilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha önce Super Amoled ekrana sahip S6 Edge de kullandım, Xiaomi Redmi Note 6 Pro da kullandım. Ve kesinlikle Xiaomi'den daha iyi, siyah kısımlar dışında Amoled'i aratmıyor.

Kişiden kişiye değişir hocam ben arada video izliyorum ekran boyutu benim için pek önemli değil. Bazılarına boyut önemli olur bazılarına da AMOLED falan olması önemli olur.

Sizin tercihiniz tabii ki de hocam karışamam yani.

Alınır dostum şu saatten sonra ülkede ne alırsan kar sana çünkü 6 ay sonra alamicaksın

Bana batarya lazım çok fazla oyun oynamayacağım. Peki 11 almak mı daha mantıklı XR almak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben kendim kullandım ve 3-4 defada düşürdüm sert zemine bir sıkıntı olmadı. Ekranı gerçekten iyi siz kullandınız mı iPhone 11?

Kutulu 64 GB gailba 14K falandı şu anda.

iPhone 11 Pro'da bir çizik vardı ekranında, cihazı değişime göndemiştim, o arada iPhone 11 kullanma şansım oldu. Çok hızlı zarar gördü, ekranı tuzla buz oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…