iPhone 11 alınır mı?

iPhone 11 Pro'nun ekranı iyi OLED ekran. Ama ekran boyutu ve bataryası düşük.

O yüzden bence iPhone 11 hocam eğer profesyonel işler yapmayacaksanız ekrana fazla önem göstermeyin derim. Ben sadece ins Facebook vb. şeylere bakmak için almıştım ve biraz da oyun oynamak için.

Hocam iPhone 11 Pro hem benim için küçük. Bende iPhone 11 Pro alacaktım fakat oyunları büyük ekranda oynamaya özen gösterdim ve 2-3K arasındaki fiyatı da vermek istemedim.

Hocam ben olsam parayı ekleyip Pro alırdım. Ama sizin için boyutu önemliymiş olabilir kişiden kişiye değişir. Ama oyun için iPhone 11 Pro daha iyi. Tek sıkıntısı batarya ve ekran boyutu.

Hocam ben olsam parayı ekleyip Pro alırdım. Ama sizin için boyutu önemliymiş olabilir kişiden kişiye değişir. Ama oyun için iPhone 11 Pro daha iyi. Tek sıkıntısı batarya ve ekran boyutu.

İşlemci olarak daha iyi tabii ki. Fakat ekran ve batarya bence daha büyük bir etken. Video izlerken falan daha uzun kullanım süreleri vb.

O yüzden bence iPhone 11 hocam eğer profesyonel işler yapmayacaksanız ekrana fazla önem göstermeyin derim. Ben sadece ins Facebook vb. şeylere bakmak için almıştım ve biraz da oyun oynamak için.
Bende alacaktım ama pahalı şuan. Ben oyun oynamıyorum bir tane var ama o da sabah oynuyorum akşam oynuyorum öyle ağır bir oyun da değil. Genellikle sosyal medya, youtube, Technopat kullanıyorum daha da bir şey yapmıyorum.

Bende alacaktım ama pahalı şu an. Ben oyun oynamıyorum bir tane var ama o da sabah oynuyorum akşam oynuyorum öyle ağır bir oyun da değil. Genellikle sosyal medya, YouTube, Technopat kullanıyorum daha da bir şey yapmıyorum.

Hocam eğer video falan izleyecekseniz iPhone 11 daha iyi ve fazla oyun oynamıyorsanız hem daha uzun kullanım.

Bende 11 kullanıyorum. Eğer oyun falan aşırı oynamıyorsanız bataryası 1 günü çıkarıyor. Biraz ısınma şikayetim var ama çok değil. Ekran ise önceden çok iyi bir ekran kullanmıyorsanız çok kötü değil. Hala yeni ve hızlı bir telefon. O Apple kalitesini sonuna kadar yaşıyorsun. İnan bana iPhone cihaz Android cihazlardan daha sağlam. 2-3 yıl daha kasmadan sıkıntısız kullanırsın. Sadece beni üzen kısım ön kamerasında gece modu gibi özelliklerin bulunmaması. Ha bu arada kamerası gayet iyi. Çok üstün bir iPhone kadar olmasana gayet tatmin eder.

İşlemci olarak daha iyi tabii ki. Fakat ekran ve batarya bence daha büyük bir etken. Video izlerken falan daha uzun kullanım süreleri vb.

Kişiden kişiye değişir hocam ben arada video izliyorum ekran boyutu benim için pek önemli değil. Bazılarına boyut önemli olur bazılarına da AMOLED falan olması önemli olur.

Geri
Yukarı