iPhone 11 batarya değişimi nerede yapılır?

Süleyman80

Kilopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım telefonum iPhone 11, ilk çıktığında almıştım ve batarya ömrüm 75'lere kadar düştü, tabii hunharca kullandım. 🫣 batarya değiştirip bir süre daha kullanmak istiyorum ama garanti bittiği için kararsızım Apple servisine mi göndersem yoksa yetkili serviste mi değişim yaptırsam diye, çünkü her türlü para vereceğim. Yetkili servislerdeki değişimde takılacak yeni batarya orijinaldir değil mi? Parası neyse vereyim ama orijinal ve sıfır batarya takılsın istiyorum. Aşağıda Adana'daki yetkili servislerin listesi var.

Dosya Ekleri

• 8C193602-3BE9-4D26-85B2-FFF1D754F63F.png
    8C193602-3BE9-4D26-85B2-FFF1D754F63F.png
    161,3 KB · Görüntüleme: 539
Şu an kullandığım telefonum iPhone 11, ilk çıktığında almıştım ve batarya ömrüm 75'lere kadar düştü, tabii hunharca kullandım. 🫣 batarya değiştirip bir süre daha kullanmak istiyorum ama garanti bittiği için kararsızım Apple servisine mi göndersem yoksa yetkili serviste mi değişim yaptırsam diye, çünkü her türlü para vereceğim. Yetkili servislerdeki değişimde takılacak yeni batarya orijinaldir değil mi? Parası neyse vereyim ama orijinal ve sıfır batarya takılsın istiyorum. Aşağıda Adana'daki yetkili servislerin listesi var.
Nereye yakınsan oraya git. Ben Adana Zentech gitmiştim ilgililerdi de fark etmez hepsi düzgün batarya değişir zaten.

Yakın zaman da mı yaptınız değişimi tahmini ücret ne istediler? Bir de kaç gün içinde teslim alabildiniz?
Ne kadar isteyecekleri Apple'ın sitesinde yazıyor zaten. iPhone 11 için 2000TL. Ben pil için gitmedim garantiye vermek için gittim Airpods'u. Muhtemelen gün içinde verirler zaten batarya değişimi kolay bir şey 15 dakika sürüyor.

Hocam bence yetkiliden değiştir. Zentech adana ile tecrübelerim oldu olumlu yönde düşüncelerim oraya götürebilirsin. Yetkiliden değiştirirsen pil sağlığını görmeye devam edebilirsin. Yetkili dışındaki herhangi bir yerde değiştirirsen pil sağlığı gider.

Ne kadar isteyecekleri Apple'ın sitesinde yazıyor zaten. iPhone 11 için 2000TL. Ben pil için gitmedim garantiye vermek için gittim Airpods'u. Muhtemelen gün içinde verirler zaten batarya değişimi kolay bir şey 15 dakika sürüyor.

Teşekkürler

iPhone 11 batarya değişim işlemi için en güvenilir ve sağlıklı olanı kesinlikle orjinal bataryadır. iPhone 11 ve üzeri modellerde yapabileceğiniz 3 batarya değişim işlemi vardır.
1. Apple orjinal batarya değişimi: Bu en mantaklı ve sağlık olan işlemdir. Batarya değişim işlemi yapıldıktan sonra orjinal pil ile değiştirilmiştir ibaresi çıkar.
2. Muadil markların ürettiği batarya değişimleri. Bu batarya değişimlerinde ayarlar bölümünde pil sağlık yüzdesi gözükmez. Ayrıca bilinmeyen parça uyarısı çıkar.
3. Chipli batarya değişimi. Bu işlemde orjinal bataryanın soketi pil kısmında kesilerek yeni bataryanın soketi ile değiştirilerek yapılır. Telefon batarya değiştiğinizi anlamaz. Pil sağlık yüzdesi sürekli %100 olarak kalır. Aşırı ısınmada veya darbede bozulma ihtimali yüksektir.

Bugün itibari ile orjinal iphone batarya değişim ücreti 2.836 TL'dir

Yeni konular

Geri
Yukarı