iPhone 11 batarya sağlığı sorunu

yigithankoroglu

Decapat
Merhabalar benim iPhone 11 Red 64 GB cihazım var 2 Ocak tarihinde aldım ancak bir sorunum var. 3U Tools programını indirdim ve sarj döngüsüne baktım şu an 52 ve benim pil sağlığım 98'e düştü bu normal mi? Genelde 1.5 günde bir sarj ediyorum çünkü batarya gerçekten çok güzel gidiyor ama bu pil sağlığının düşmesi moralimi bozdu. 52 döngü için 98 pil sağlığı garip bence servise götürmeli miyim? iPhone 11 kullananlar varsa onlarda bilgi verebilir mi kendi cihazı için? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil sağlığının %68'e kadar yolu var. Anlık kapanma, kasma gibi sorunların yoksa, sorun teşkil etmez.

Merhabalar benim iPhone 11 Red 64 GB cihazım var 2 Ocak tarihinde aldım ancak bir sorunum var. 3U Tools programını indirdim ve jarj döngüsüne baktım şu an 52 ve benim pil sağlığım 98'e düştü bu normal mi? Genelde 1.5 günde bir jarj ediyorum çünkü batarya gerçekten çok güzel gidiyor ama bu pil sağlığının düşmesi moralimi bozdu. 52 döngü için 98 pil sağlığı garip bence servise götürmeli miyim? iPhone 11 kullananlar varsa onlarda bilgi verebilir mi kendi cihazı için? Teşekkürler şimdiden.

Pro Max 64 GB kullanıyorum, 97 oldu da gayet normal.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 Senelik 6s vardı bende az önce yine baktım %82 olmuş. Türkiyeye gelir gelmez almıştım, nerdeyse her gün şarja takıyordum. Bence bir yere kadar iniyor ondan sonra kalıyor. Üstteki arkadaşında dediği gibi kapanma vs yapmıyorsa çokta dert etmeyin cihaz normal bence.

Merhabalar benim iPhone 11 Red 64 GB cihazım var 2 Ocak tarihinde aldım ancak bir sorunum var. 3U Tools programını indirdim ve jarj döngüsüne baktım şu an 52 ve benim pil sağlığım 98'e düştü bu normal mi? Genelde 1.5 günde bir jarj ediyorum çünkü batarya gerçekten çok güzel gidiyor ama bu pil sağlığının düşmesi moralimi bozdu. 52 döngü için 98 pil sağlığı garip bence servise götürmeli miyim? iPhone 11 kullananlar varsa onlarda bilgi verebilir mi kendi cihazı için? Teşekkürler şimdiden.
1 Şubat ta aldım 55 döngü sağlık %100

5 Senelik 6S vardı bende az önce yine baktım %82 olmuş. Türkiye'ye gelir gelmez almıştım, neredeyse her gün şarja takıyordum. Bence bir yere kadar iniyor ondan sonra kalıyor. Üstteki arkadaşında dediği gibi kapanma vs yapmıyorsa çok da dert etmeyin cihaz normal bence.

Acaba merak ettiğim konu yazılımdan batarya durumunu belirleme ayarlama yapıyorlar mı size sormak istiyorumda böyle bir düşünce aklımda oluyor bazende :) :D.

Acaba merak ettiğim konu yazılımdan batarya durumunu belirleme ayarlama yapıyorlar mı size sormak istiyorumda böyle bir düşünce aklımda oluyor bazende :) :D.
Sanmıyorum ya, neyse o gösterilir. Zaten eskidende telefon yavaşlatma mevzusu yüzünden bayağı başı ağrıdı Apple'ın. Gösterilen sonuçların birebir olacağını düşünüyorum.

Bende iPhone 11 aldım 4 Ocak’ta. Şuan %100 sağlığı. Şarj döngüsü ise 68.ç
Bende iPhone 11 aldım 4 Ocak’ta. Şuan %100 sağlığı. Şarj döngüsü ise 68.
Çıldırmak istiyorum 3 hafta önce ise %100 idi sağlık 3 haftada %2 düştü nasıl jarj ediyorsunuz merak ettim.Ben jarj %100 olmadan çıkarmıyorum %15-20 civarında tekrar takıyorum ayrıca jarja takılı kullanmıyorum bu kadar dikkat ettiğim halde nasıl oluyor ya?
Pil sağlığının %68'e kadar yolu var. Anlık kapanma, kasma gibi sorunların yoksa, sorun teşkil etmez.

Hocam bazen bir anda sağ taraf yan çerçeveden ısınıyor bir anda 4-5DK içinde geri düzeliyor vallahi paronayak oldum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı