iPhone 11 Beklenmeli mi?

Ccebur

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önce telefon konusunda bir çok konu açtım aklımdaki soru işaretlerinden dolayı. Şu an şükür parayı toparladık şöyle bir soru var kafamda. Eylül genelde Apple'ın çıkış yaptığı ay oluyor ve neredeyse hiçbir şey de kalmadı Eylül'e. XR için 7400₺ topladım. Sizce iPhone 11 beklenmeli mi yoksa XR alıp geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce telefon konusunda bir çok konu açtım aklımdaki soru işaretlerinden dolayı. Şu an şükür parayı toparladık şöyle bir soru var kafamda. Eylül genelde Apple'ın çıkış yaptığı ay oluyor ve neredeyse hiçbir şey de kalmadı Eylül'e. XR için 7400₺ topladım. Sizce iPhone 11 beklenmeli mi yoksa XR alıp geçmeli miyim?
iPhone 11 vergilerle birlikte satışı 13.000TL'yi bulur. XR kompakt ve güzel telefon alabilirsiniz.

Eğer Android düşünmüyorsanız yeni çıkacak olan iPhone'ların XR'dan ucuz olmayacağını (en azından bizim ülkemizde) hesaba katarak seçiminizi yapın. Bana kalırsa XR güçlü bir cihaz, alınabilir.

Ben sana ucuz telefon önereyim, LG G7. 3000 TL ve harika performansı var. Kronik sorun yok, hatta iPhone XR'dan azıcık daha az performans veriyor. 4400 TL ile de her şeyi yapabilirsin. Ve XR yerine X alabilirsin bence. Ama alacaksan XR hemen al.

Açıkçası zaten akıllı telefon piyasasında artık maksimum sınırlara gelindiği için Xr aldığımda çok şey kaybedeceğimi düşünmüyorum 11'e göre. Ancak yine de danışmak istedim farklı fikirler her zaman iyidir diye düşünerek. Bu durumda en kısa sürede Xr'a yöneleceğim. Teşekkür ederim hepinize :).
Eğer Android düşünmüyorsanız yeni çıkacak olan iPhone'ların XR'dan ucuz olmayacağını (en azından bizim ülkemizde) hesaba katarak seçiminizi yapın. Bana kalırsa XR güçlü bir cihaz, alınabilir.
Android telefon düşünmüyorum, sıkıldım artık Android'den. Teşekkür ederim yine de.
Ben sana ucuz telefon önereyim, LG G7. 3000 TL ve harika performansı var. Kronik sorun yok, hatta iPhone XR'dan azıcık daha az performans veriyor. 4400 TL ile de her şeyi yapabilirsin. Ve XR yerine X alabilirsin bence. Ama alacaksan XR hemen al.
X ile Xr karşılaştırmalarını izledim. Uzun bir süre yeni telefon almayacağım için yeni olanın daha çok işime yarayacağını düşünüyorum. Ek olarak çift kameradan başka artısı da yok X'in. O yüzden Xr'a yöneldim. Android düşünmüyorum çünkü gerçekten gına geldi artık Android işletim sisteminden. Biraz da iOS kullanmak istiyorum.

XR'ı denediniz mi hiç? Hiç iPhone kalitesi yok çok kaba bir telefon. Premium hissiyatı vermiyor kendisi ve çerçeveleri kalın. Ben de almayı düşünüyordum fakat inceleyince vaz geçtim.

#kapitalizmehayır
Maalesef günümüzde biraz imkansız bir hashtag:)

Eğer acelen yoksa bekleyebilirsin. En azından görülmesi ve çıkış tarihi piyasadaki diğer modelleri fiyat olarak etkileyecektir.

Maalesef günümüzde biraz imkansız bir hashtag:)

Eğer acelen yoksa bekleyebilirsin. En azından görülmesi ve çıkış tarihi piyasadaki diğer modelleri fiyat olarak etkileyecektir.
Ben İphone modellerinde hiç fiyat düşüşü görmedim yeni telefonlar çıktıkça. İphone 6S bile 3000 TL olmuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı