iPhone 11 indirim gelir mi?

Pek indirim gelmez diye düşünüyorum. iPhone 9 ile biraz fiyat düşebilir. Uzun kullanım için iPhone 11 iyi bir seçim.

300 TL MediaMarkt'ta.

Apple’ın şeffaf kılıflarını tavsiye etmiyorum. Çok sert ve telefonu çıkarıp, takarken bile telefona içiniz acıyor. Ayrıca, çok sert bir kılıf olduğu için bu işlem sırasında kırılabiliyor. Örnek aşağıdadır 👇

5B1CBBCC-04A8-4E59-90B8-8B1D5721D36E.jpeg

hatta daha iyi bir telefon bulabilirsin.
Daha iyi bir telefon bul, ben bir tarafımı açıp mahalleyi turlayacağım.
iPhone 11 için hangi kılıfları önerirsini ?
Bu video işine yarayabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha iyi bir telefon bul, ben bir tarafımı açıp mahalleyi turlayacağım.

Bu video işine yarayabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler

iPhone 11 iPhone 11 Pro ve Pro Max gibi modellere haziran ayına kadar sizce indirim gibi bir şey gelir mi?

Bi ara 6884, 6750 civarındaydı ben o zamanlar almıştım memnunum cihazdan trendyol üzerinden aldım. Yalnız ekranlar değişkenlik gösteriyor. İki tip panel kullanıyormuşlar LG ve Samsung. Bana Samsung ekranı denk geldi daha sarımtrak diğer cihazlara göre ama bir yönden iyi. Göz sağlığı açısından aldığımdan beri gözüm hiç yorulmadı ☺ Tavsiye ederim.Abartılacak kadar değil , iki cihazı yan yana koymassan anlaşılmıyor.

Geri
Yukarı