iPhone 11 bir anda şarj almayı bırakıyor

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar iPhone 11'i şarja takıyorum belirli bir süre şarj oluyor ardından ekranı açılıyor ve şarj olmayı bırakıyor. Kısa bir süre sonra şarj olmaya başlıyor ve bu böyle döngü halinde devam ediyor. Şarj kablosu kutudan çıkan kablo ve adaptörü de Apple'ın sitesinden orijinal aldım. İkisinde de herhangi bir darbe veya sorun yok. Ne yapmalıyım? Başka prizlerde de deneyeceğim.

Farklı bir telefonda da denemeyi ihmal etmeyin. Sorun sizin telefonun lightning yuvasında mı yoksa kabloda mı , adaptörde mi tespit edin.

Farklı bir telefonda da denemeyi ihmal etmeyin. Sorun sizin telefonun lightning yuvasında mı yoksa kabloda mı , adaptörde mi tespit edin.
Lightning kullanan başka cihazım yok.
İyileştirilmiş pil şarjı açık mı?
Evet açık ama onunla ilgisi olmadığını düşünüyorum. Çünkü şarj almayı %30 şarjı varken bırakıyor.
Kablonun şarj girişini kolonya ile temizleyebilirsin bir de telefonun şarj girişini kontrol et tozlanmış olabilir.
Hem iPhone hem de adaptör çok yeni hocam yani toz vs yok. Zaten varsa diye de üflemiştim ama görünürde de yok.

Hem iPhone hem de adaptör çok yeni hocam yani toz vs yok. Zaten varsa diye de üflemiştim ama görünürde de yok.
Yakınlarında bir Apple mağazası varsa git olmadı. Hem kabloyu hem de telefonu bir test ederler. Yoksa arayıp durumu da anlatabilirsin telefona bağlanıp belki bir hata olup olmadığını da gördükleri bir sistemi olabilir emin değilim.

Hocam ürün yeni ise bir teknik servise gönderin. Lakin bundan önce dediğim gibi adaptörden mi, kablodan mı, telefondan mı ? sorularının cevabının net olması gerek. Bir arkadaşınız vasıtasıyla ya da 1 TL'ye şarj etme stantlarında bir denem yapın. İlk dediğim daha cazip.

Geri
Yukarı