iPhone 11 değer mi?

Android’e göre çok daha iyi mi? Affedersiniz de neresi iyi?
Bunu iOS kullananlar bilir. İOS neden bu kadar iyi anlatamam. Ama iPhone’un iyi olma nedeni uzun ömürlü olması ve iOS.

Özellikle 11.000+ TL’ye android almak uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız çok mantıksız olur.

iPhone almak yerine o paraya 3 telefon alablirsinız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android’e göre çok daha iyi ve zaten kardeşi iOS istiyormuş.
Hem iPhone 12 hem de tepe model Samsung kullanmış biri olarak söylüyorum, asla bir daha IOS'a para vermem. Kendini kısıtlamak için ve uzun zamandır Android'de olan özellikleri yenilik diye almak için bire bir bir OS. Android'de yapıp da iPhone'da yapamadıklarımı görünce kendimi enayi gibi hissedip 1 ay sonra sattım 12'yi.

Hem iPhone 12 hem de tepe model Samsung kullanmış biri olarak söylüyorum, asla bir daha IOS'a para vermem. Kendini kısıtlamak için ve uzun zamandır Android'de olan özellikleri yenilik diye almak için bire bir bir OS. Android'de yapıp da iPhone'da yapamadıklarımı görünce kendimi enayi gibi hissedip 1 ay sonra sattım 12'yi.
Kişiden kişiye değişir tabii ama bence IOS Android'e göre daha akıcı ve daha uzun ömürlü oluyor iPhone cihazlar.

eğer kullandığınız cihaz orta segment altı bir modelse daha akıcı evet ama o zaman da fiyat 1/4'e düştüğü için bence gayet normal.
Katılıyorum hocam. F/P açısından Android daha önde. Ama IOS'a alışan biri için Android'e dönmek çok zor.

100 liralık şey 200 liralıkla aynı performansı veriyor. Tabii ki de biraz daha uzun ömürlü olacak. Ayrıca Androidler de gayet uzun ömürlü, kullanıcıların sorunu biraz da.

100 liralık şey 200 liralıkla aynı performansı veriyor. Tabii ki de biraz daha uzun ömürlü olacak. Ayrıca Androildler de gayet uzun ömürlü, kullanıcıların sorunu biraz da.
Evet kullanıcıdan kullanıcıya da değişiyor. Şahsen 3 yıl General Mobile GM8 kullandım. Bir kere garantiye yollamadım. Sadece bataryası sıkıntı çıkarmıştı sonradan düzeldi kendiliğinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı