iPhone 11 ekran dokunma hassasiyeti çok ağır

• Konuyu başlatan O.K
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 14B
11 kullanıyorum ekran koruyucu varken çok çok ince donusları algılamıyor ekran koruyucusuz denedim bazen algılıyor bazen algılamıyor bu arada ekran degişimi kapsamında olup olmadıgımızı nereden bakabiliyoruz.

11'de 3D touch ayarı yok hızlı olarak seçtiginiz kısım tam olarak neresi?
3dD Touch yok, Haptic Touch ayarı var sadece. Eğer sizde de oluyorsa büyük ihtimal normal bir durum. Bu arada benim ekranımda 5D kalın koruyucu var.
Ayrıca bu linkten kontrol edebilirsiniz: Touch Sorunlarına Yönelik iPhone 11 Ekran Modülü Değiştirme Programı - Apple Destek

Dostum telefonu hala kullanmaktaysan deneyimlerini paylaşır mısın 1 hafta önce iPhone 11 aldım ilk defa iPhone kullanıyorum dediğin sorunları yaşıyorum tamamen anlık takılıyor gibi geliyor bana ufak dokunuşları algılamıyor sen alıştın mı yoksa bir problemmiymiş bu durum.

Dostum telefonu hala kullanmaktaysan deneyimlerini paylaşır mısın 1 hafta önce iPhone 11 aldım ilk defa iPhone kullanıyorum dediğin sorunları yaşıyorum tamamen anlık takılıyor gibi geliyor bana ufak dokunuşları algılamıyor sen alıştın mı yoksa bir problemmiymiş bu durum.
Evet şu an kullanmaktayım. Doğrusu konuyu açtığımı dahi unuttum bir süre sonra hiç farkına varmıyor insan. Bu arada ben 5D film kaplama kullanıyorum ondan dolayı olduğunu düşünüyorum. Problem olduğunu sanmıyorum artık tek bir harf bile eksik yazmıyorum elim alıştığı için. Güzel günlerde kullanın.

Evet şu an kullanmaktayım. Doğrusu konuyu açtığımı dahi unuttum bir süre sonra hiç farkına varmıyor insan. Bu arada ben 5D film kaplama kullanıyorum ondan dolayı olduğunu düşünüyorum. Problem olduğunu sanmıyorum artık tek bir harf bile eksik yazmıyorum elim alıştığı için. Güzel günlerde kullanın.
Merhaba. Tam olarak sizin bahsettiğiniz durum bendede var. Yazarken eksik yazabiliyorum bazen. Sanırım çoğu kişide aynı durum mevcut. Bazı uygulamalar bile ilk tıklayınca açılmayabiliyor.

Merhaba. Tam olarak sizin bahsettiğiniz durum bendede var. Yazarken eksik yazabiliyorum bazen. Sanırım çoğu kişide aynı durum mevcut. Bazı uygulamalar bile ilk tıklayınca açılmayabiliyor.
Merhaba. Hâlâ aynı telefonu kullanmaktayım. Şu an hiçbir problemim yok. Zamanla siz de alışacaksınız.

Sizde de ara sıra herhangi bir uygulamayı açınca çok anlık takılarak açılıyor mu ?
Pek fark etmedim ama 4-5 defa başıma geldi sanırım. Daha çok uygulamanın donması sorunuyla karşılaştım. Bunları da ya uygulama bozuktur ya yazılım diyerek göz ardı ettim.

Merhaba, şu ana kadar Android kullanıcısıydım ve birkaç gün önce iPhone 11 aldım. Şimdi fark ettim ki çok hafif dokununca (kuş tüyü gibi hafif şekilde) ekran algılamıyor. Sohbet ederken kelimelerde eksik harf olabiliyor. Bu bir sorun mu sizce yoksa alışmalı mıyım?

Not: Apple'ın başlattığı ekran değişim kampanyasına telefonum dahil değil. Yani hatalı üretim değil.

Merhaba,

Ben de yeni aldim ve fark ettim ki iPhone 6 Plus eski telefonuma gore cok agir algilama yapiyor. Ozellikle sol kose geri tusu algilama adami verem ediyor maalesef.

Geri
Yukarı