iPhone 11 ekrani bozuldu

Peki sizce vatanın hizmetini mi kullanmalıyım yoksa bir apple mağazasına gidip (zorlu center vs.) orda mı yaptırmalıyım eğer gidersem tamir süresi yine günlerce sürüyor mu ?

Peki sizce vatanın hizmetini mi kullanmalıyım yoksa bir Apple mağazasına gidip (zorlu Center vs.) Orada mı yaptırmalıyım eğer gidersem tamir süresi yine günlerce sürüyor mu?

Vatan Bilgisayar'dan aldığınız için en iyisi şimdilik Vatan ile irtibata geçmek. Duruma göre herhangi bir Apple mağazasına gidebilirsiniz.

Evet bugün haber geldi Vatan KVK'ya göndermiş sıvı teması deyip 8800 TL istediler sıvı teması olsa sadece ekran piksel sorunu mu verir milleti silken bir firma olduğunu düşünüyorum şu an KVK'nın. Telefon gelince Apple servisine gitmeli miyim? Cidden sıvı teması olduğunu sanmıyorum.
@tristessehivernale

Son düzenleme:
Evet bugün haber geldi Vatan KVK'ya göndermiş sıvı teması deyip 8800 TL istediler sıvı teması olsa sadece ekran piksel sorunu mu verir milleti silken bir firma olduğunu düşünüyorum şu an KVK'nın. Telefon gelince Apple servisine gitmeli miyim? Cidden sıvı teması olduğunu sanmıyorum.
@tristessehivernale

Bence sizi  keklemeye çalışıyor. Kabul etmeyin THH'ye başvurun.

İndikatör sonrası sıvı teması yoksa önce THH'ye durumu bildirip şikayetçi olun, sonrasında da Apple'a da durumu bildirip hakkınızı savunun bence. Bu gibi durumlar her ne kadar artsa da, bu gibi insanlar halen akıllanmadı.

Not: öncesinde indikatörü kontrol edip fotoğraflamış mıydınız?

Önce THH'ye durumu bildirip şikayetçi olun, sonrasında da Apple'a da durumu bildirip hakkınızı savunun bence. Bu gibi durumlar her ne kadar artsa da, bu gibi insanlar halen akıllanmadı.
Apple servisinin para koparmaya çalışacağını sanmıyorum zaten Vatan'ın telefonu KVK'ya vereceğini bilseydim garanti için Vatan'a vermezdim. Apple da sıkıntı çıkarırsa THH'ye başvurmayı düşünüyorum.
İndikatör sonrası sıvı teması yoksa önce THH'ye durumu bildirip şikayetçi olun, sonrasında da Apple'a da durumu bildirip hakkınızı savunun bence. Bu gibi durumlar her ne kadar artsa da, bu gibi insanlar halen akıllanmadı.

Not: öncesinde indikatörü kontrol edip fotoğraflamış mıydınız?
Ne yazık ki öncesinde indikatörü fotoğraflamadım umarım orada üzerine su serpmemişlerdir :)
Ki sıvı teması olsa sadece ekranda piksel bozulmasına sebep olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı