iPhone 11 ekrani bozuldu

Talha Tuna

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  

Şu an ekran linkte belirtiğim şekilde kendiliğinden çizgiler oluşup yok oluyor ve tamamen rastgele bunun dışından ekran çözünürlüğü berbatlaştı küçük yazılarda ve klasör içindeki uygulamaların resminde piksel saymak mümkün.

Olay şöyle PDF okuyordum bir anda ekranın üstündeki çentik ekranın ortasında gözükmeye başladı ekranın ortasında çentik gözükecek şekilde ekran karardı ve tepki vermemeye başladı ekranı açıp kapattığımda bu hale geldi.

Bunun yanında telefonun kamerası diğerlerinden farklı gibi mesela ben cam kenarında video çekerken dışarıdan gelen ışık bembeyaz oluyor ve camın yanındaki nesnelerin görülmesini engelliyor. Arkadaşlarımda ise aynı telefon dışarıdan gelen ışığı hiç umursamadan hem içeriyi hem de camın dışındakileri gösteriyor.

Telefonu Vatan'dan aldım ve 1 yıl olmadı. Göçük çizik vs yok. Daha önce de hiç tamir görmedi. Garantiye Vatan aracılığı ile göndersem yardımcı olurlar mı yoksa mağdur mu kalırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun öncelikle.
Vatandan alırken kasko yaptırdınız mı?
Eğer yaptırdıysanız faturanızda kasko no yazar. Faturanın arkasına sıkıntınızı, telefon numaranızı ve kasko numarasını yazın. Kasko şirketine yollayın.
Diğer türlü Vatan büyük ihtimalle yardımcı olur size.

Ürünü sıfır mı aldınız yoksa outlet/teşhir/yenilenmiş miydi?
Sıfır.
Geçmiş olsun öncelikle.
Vatandan alırken kasko yaptırdınız mı?
Eğer yaptırdıysanız faturanızda kasko no yazar. Faturanın arkasına sıkıntınızı, telefon numaranızı ve kasko numarasını yazın. Kasko şirketine yollayın.
Diğer türlü vatan büyük ihtimalle yardımcı olur size.
Kasko yaptırmadım normal 2 yıl garantisi var.

Bunun yanında telefonun kamerası diğerlerinden farklı gibi mesela ben cam kenarında video çekerken dışarıdan gelen ışık bembeyaz oluyor ve camın yanındaki nesnelerin görülmesini engelliyor. Arkadaşlarımda ise aynı telefon dışarıdan gelen ışığı hiç umursamadan hem içeriyi hem de camın dışındakileri gösteriyor.
Bu lensin kirli olmasından kaynaklanmış olabilir.

Kullanıcı hatası derlerse THH'ye başvurun.
Hocam o asıl sorun değil aslında şu an ekran kullanılamaz halde telefonu vatana versem kaç günde gelir sanırsam Apple artık eskisi gibi bir sorun olunca yenisini vermiyor. Artık daha çok kullanıcı hatası diyorlarmış.

20 iş günü diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı