iPhone 11 Face ID yapılır mı?

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Selam 2.el iPhone 11 aldım Face ID sorunlu şekilde. Aldığım kişi ön kameranın sorunlu olduğunu ve yaptırıp öyle teslim edeceğini söyledi. Telefonun ağustos 2023'e kadar garantisi mevcut. Arkadaş Apple servisi 2200 TL çekince dışarıdan aynı kalitede 1000 TL'ye yaptırmış haliyle orjinal olmadığı için Face ID çalışmıyor. Ben yaptırmak istesem Apple servisinde yaparlar mı yoksa garantiden çıkmış mı sayılır süreç nasıl ilerler yardımcı olabilecek var mı?
Edit=Ayarlarda Ağustos 2023'e kadar garantili görünüyor cihaz ve alt kısımda Sorun=Face ID yazıyor.

Selam 2.el iPhone 11 aldım Face ID sorunlu şekilde. Aldığım kişi ön kameranın sorunlu olduğunu ve yaptırıp öyle teslim edeceğini söyledi. Telefonun ağustos 2023'e kadar garantisi mevcut. Arkadaş Apple servisi 2200 TL çekince dışarıdan aynı kalitede 1000 TL'ye yaptırmış haliyle orijinal olmadığı için Face ID çalışmıyor. Ben yaptırmak istesem Apple servisinde yaparlar mı yoksa garantiden çıkmış mı sayılır süreç nasıl ilerler yardımcı olabilecek var mı?
Edit = ayarlarda ağustos 2023'e kadar garantili görünüyor cihaz ve alt kısımda sorun = Face ID yazıyor.

Parayla Apple servisine yaptırabilirsiniz.

Dışarıdan ekran takıldığı icin artık ağustos 2023'e kadar garantili olduğunu sanmıyorum muhtemelen artık o cihaz garanti dışı. Dışarıdan yapılınca faceid çalışmıyor yetkili serviste yaptırın.

Hocam şimdi tamir fiyatlarına zam geldi gelecek fiyata hazırlıklı olun.
Valla telefon çok uyguna geldi bana tanıdıktan aldım sadece ön kamerasından dolayı face id sorunu vardı. 1500-2000 TL'ye kadar yaptırabilsem hemen yaptıracağım daha fazla veremem gibi. Yaptırmak istememin amacı ileride model yükseltmek isterken daha kolay satabilmek aslında.

Selam 2.el iPhone 11 aldım Face ID sorunlu şekilde. Aldığım kişi ön kameranın sorunlu olduğunu ve yaptırıp öyle teslim edeceğini söyledi. Telefonun ağustos 2023'e kadar garantisi mevcut. Arkadaş Apple servisi 2200 TL çekince dışarıdan aynı kalitede 1000 TL'ye yaptırmış haliyle orijinal olmadığı için Face ID çalışmıyor. Ben yaptırmak istesem Apple servisinde yaparlar mı yoksa garantiden çıkmış mı sayılır süreç nasıl ilerler yardımcı olabilecek var mı?
Edit = Ayarlarda ağustos 2023'e kadar garantili görünüyor cihaz ve alt kısımda Sorun = Face ID yazıyor.

Az fazla verin Apple servise yaptırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı