Çözüldü iPhone 11 geçici IMEI kaydı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmetklc1

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba uzun bir süredir elimde olan yurt dışı iPhone 11 cihazıma IMEI kaydı yaptırmak zorunda kaldım yaklaşık 2-3 ay için kullanacağım bu yüzden geçici IMEI kaydı yaptırmak istiyorum biraz araştırdım ve sanırım geçici IMEI kaydı muhabbeti kaldırılmış herhangi bir telefoncuda yapamaz mıyım IMEI kaydını.

Çözüm
Hala yaptigini iddia edenler var ama pek guven vermiyor. iPhone 11 eSIM destekliyordu, eSIM'i aktif edin.
Merhaba uzun bir süredir elimde olan yurt dışı iPhone 11 cihazıma IMEI kaydı yaptırmak zorunda kaldım yaklaşık 2-3 ay için kullanacağım bu yüzden geçici IMEI kaydı yaptırmak istiyorum biraz araştırdım ve sanırım geçici IMEI kaydı muhabbeti kaldırılmış herhangi bir telefoncuda yapamaz mıyım IMEI kaydını.

Yanlışım yok ise her yeni yılda eSIM ve fiziksel sıme 8 aylık kullanım süresi tanımlanıyor deneyin isterseniz.

Hocam o işler artık çok zor. Hiç riske atmayın kendinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı