iPhone 11 hala alınabilir mi?

PPI'ı kendine dert edinen arkadaşlar yüksek PPI'lı telefon alabilirler. Ama belli bir değerden sonra ister 400 olsun ister 500 olsun ister 2000 olsun zaten belli olmuyor. 15k ya başka alınabilecek Samsung'un A54'ü var. Başkada seçenek yok zaten. Hangi markayı seviyorsano onu alabilirsin.

828p diye görünen ama 4K video çeken bir telefon var şu durumda. Ve siz çöp diyorsunuz. Apple gibi bir dünya devi sizce 2K p çöüzünürlükte video çeken bir telefona 828p olarak göreceğimiz ekran koyar mı?

Neredeyse aynı fiyata S23 FE de 8K video çekiyor Samsung gibi bir dünya devi de düşünmüştür 8K ekran koymuştur ona. Telefonun çıkış yılı belli ekran özellikleri belli hala nasıl yok diyorsunuz anlamıyorum ki satış yetkilileri bile şu an 11'i savunmaz diye düşünüyorum.

Alınmaz diyenler iPhone hayali kuranlar. Kendileri ulaşamadıkları için almak isteyene de, cihaza çamur atarak engel olacaklar ya ondan böyle yapıyorlar.
iPhone 11 hala alınır, halada güncel Samsung cihazlarından seri ve taş gibi telefondur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oğlum delirdiniz mi siz 2019 da çıkan zamanının iyisi şuan serisinde 13 aşağısı alınmayacak kötü bir telefon hakkında tartışıyorsunuz.
Seneye güncellemesi kesilecek ekran kötü pil artık vasat işlemci gücü yeni Apple TVlerde bile daha iyi.
13 Pro kullanıyorum 11 kullanan arkadaşlarım ve aile yakınlarım var hepsi aynı şeylerden müzdarip. Telefona laf atmak değil bu karşılaştırmak.
Arkadaşlar yeni 11 aldı herhalde başka açıklaması olamaz bu saçmalığın.

Oğlum delirdiniz mi siz 2019 da çıkan zamanının iyisi şu an serisinde 13 aşağısı alınmayacak kötü bir telefon hakkında tartışıyorsunuz.
Seneye güncellemesi kesilecek ekran kötü pil artık vasat işlemci gücü yeni Apple TV'lerde bile daha iyi.
13 Pro kullanıyorum 11 kullanan arkadaşlarım ve aile yakınlarım var hepsi aynı şeylerden müzdarip. Telefona laf atmak değil bu karşılaştırmak.
Arkadaşlar yeni 11 aldı herhalde başka açıklaması olamaz bu saçmalığın.

13 aldım 11 hiç kullanamadım ya o yüzden çok koydu kapanmayan yara o yüzden kimse kullanmasın kötülüyoruz işte ne yapalım hasetlik işimiz gücümüz fitne fesat.

Geri
Yukarı