2023'te iPhone 11 hala alınır mı?

ZeusRum

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-4590 GT730 2GB 8GB RAM
Arkadaşlar iPhone serisine gecmek istiyorum bütçeme uyan modeller iPhone 11 ve iPhone 12 birkaç arkadasim iPhone 12 kronik sorunlu alma elinde kalır diyorlar bende iPhone 11 almayı düşünüyorum sizce telefon eskidikmi yoksa hala alinabilir mi kac yil daha idare eder beni.

11 alınır iş görür. 12'deki kronik sorun neymiş tam olarak? Radyasyon mu?

Arkadaşlar iPhone serisine gecmek istiyorum bütçeme uyan modeller iPhone 11 ve iPhone 12 birkaç arkadasim iPhone 12 kronik sorunlu alma elinde kalır diyorlar bende iPhone 11 almayı düşünüyorum sizce telefon eskidikmi yoksa hala alinabilir mi kac yil daha idare eder beni.

Arkadaşların bir taraflarından sallıyor 12'lerde kronik sıkıntı falan yok 11 alınmaz artık ya 11 Pro'ya da 12 bakın.

iPhone 12'de kronik bir sorun yok. Yanlış bilmiyorsam radyasyon sorunu var o kadar. Sıfır alacaksanız iPhone 11 alınmaz ancak 2. El uyguna alacaksanız alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı