iPhone 11 hala alınır mı?

• Konuyu başlatan onrgo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 1B
A52s alabilirsiniz.F/P telefondur. İşlemci açısından da çok güçlü. 120Hz ekran ve iPhone 11'e göre çok daha yüksek bir çözünürlük sunuyor ekranı. Ayrıca kamera konusunda da daha iyi. Ve daha ucuz.

Önerdiğiniz telefonun bataryası 3700 mAh.
Ekranı 6.1 inç olduğu için 6 saat civarı en az götürüyor, ki bugün benim Oppo a15 cihazım da 6.5 inç 4.230 mah olmasına rağmen 6 saat götürüyor, eğer karşılaştıracağımız cihazların piline bakar isek İphone 13'ten sonrası için iyi derim ben, çünkü iPhone kullananlar ellerinde şarj cihazıyla geziyor. Apple gerçekten reklam'da uzman bu kadar kendine bağımlı etmiş herkesi, bu da bir başarı bence.

Edit; batarya bölümüne gelin ve video oynatmasına bakın; Apple iPhone 11 - Samsung Galaxy S22 Karşılaştırması - Epey
Ayrıca hızlı şarjı Samsung 25W iPhone 11 20W, pili geçtim bir cihaz 2019 diğer cihaz 2022, yani bunlar aynı fiyat ise 2019 seçmek sırf marka diye bence saçmalıktan başka hiçbir şey değil.
Bunların dışında bu sene iPhone 7 güncelleme almadı İOS 17'de iPhone 8 almayacak sonra X ve hemen sonrasında İphone 11 yani düz hesap maksimum 3 yıl güncelleme alır oda çoğu gelen son güncellemeler mantıklı ve kararlı çalışır mı? ya da gelen güncellemelerin tüm özelliklerinden yararlanabilir mi hiç sanmam, bunun yanında S22'de 4 yıl Android 5 yıl ise güvenlik güncellemesi alacak, yani bu kadar şeye rağmen ben hala iPhone alırım diyen alsın ne diyelim.

Son düzenleme:
1 yıldır kullanıyorum çok memnunum kamerası berbat demişler kamerası çok iyi video çok çekmiyorum 4K 60 FPS desteği var bence alınır.

Alınır. Stabilite kamera ve performans yönünden hala çok iyi bir model. Sosyal medya kullanımı yapıyorsanız güncel androidlere göre sosyal medyaya daha kaliteli fotoğraflar yüklersiniz. Nedense Instagram falan daha güzel çalışıyor Ios'da. Ekranı biraz eksi sayılabilir ama kesinlikle, çöp, çok kötü denilebilecek bir ekran değil. Renk ve panel kalitesi güzel. 64GB önermem. 2. El veya yenilenmiş 128GB öneririm

Götürmez mi? Çok rahat bir şekilde götürür 4 sene boyunca.
Beğenmeme emojisi atan arkadaşlara ithafen söyleyeyim; 6 senedir Android güncellemesi almayan yurtdışı C9 PRO model telefonu kullanıyordum daha 1 hafta öncesine kadar. Bataryası şişene kadar hiçbir sıkıntısı yoktu. Ben bu telefonun bataryasını yenileyip 1 sene daha kullanabilirim etti size 7 sene. Ben bu telefonu 7 sene kullanabiliyorken Iphone 11 mi 4 sene kullanılamayacak? İyi misiniz?

Merhaba, güncel olarak Iphone 11 kullanıyorum. Redmi Note 10 Pro'dan geçmiştim. Maalesef pişmanım. "Günlük kullanım" ağırlıklı bir kullanıcıyım oyun olarak sadece TFT oynuyorum arada, Ekranın kötülüğü ve bataryanın çabuk bitmesi gerçekten çok kötü bir durum. Haklı olarak yazılım stabilliğinden konu açılacak fakat Redmi'ye endonezya romu(sadece region değiştirmiştim). kurmuştum benim için yazılım sorunsuzdu. Iphone 11 fiyatını hakettiğini düşünmüyorum açıkcası.

Geri
Yukarı