iPhone 11 hala alınır mı?

onurrage

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba şu anda S20 FE kullanıyorum aslında memnunum fakat iOS işletim sistemine geçmek istiyorum. Sosyal medyayı çok kullanıyorum, fotoğraf yükleme kalitesi Android işletim sisteminde optimize değil maalesef. Hep iOS bir cihaz kullanmak istedim nasip olmadı, bu sefer almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum. Telefonu sıfır alacağım ve 128 GB'lık modeli istiyorum Trendyol'da 23.750TL'ye buldum, daha uygun Türkiye garantili bir satıcı bulabilirseniz memnun olurum.

Merhaba şu anda S20 FE kullanıyorum aslında memnunum fakat iOS işletim sistemine geçmek istiyorum. Sosyal medyayı çok kullanıyorum, fotoğraf yükleme kalitesi Android işletim sisteminde optimize değil maalesef. Hep iOS bir cihaz kullanmak istedim nasip olmadı, bu sefer almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum. Telefonu sıfır alacağım ve 128 GB'lık modeli istiyorum Trendyol'da 23.750TL'ye buldum, daha uygun Türkiye garantili bir satıcı bulabilirseniz memnun olurum.
Galiba seneye güncelleme almayacak gerek yok

Bence 0'a gerek yok temiz 2. el alın kesinlikle telefoncu olmasın sıkıntı yaşama ihtimaliniz düşer örneğin: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...modeller-apple-12-128gbliktr-1112202455/detay

Birkaç seneye güncelleme almaz iPhone 6 durumuna düşer yavaş yavaş. İleride telefon fiyatları ne olur o da belli değil. Diyorsanız ki yenisini alırım o zaman alabilirsiniz. Fakat seneye yeni bir tane iyi seviyede telefon almak için para biriktirilebilir mi ayrı konu. Bence almayın. Yakında güncelleme almayacak bir telefon için 23 bin ödemeye değmez. Yoksa geri kalan özellikleri güzel ama güncelleme almama sıkıntı.

Bana kalırsa sıfır olarak alınmaz. Kendim de almayı düşünüyorum 21-23 arası sıfırında vermektense 18-20 arasında temiz iPhone 12 veya 14-15 civarına temiz iPhone 11 almayı tercih ederim. 64'lük versiyon için konuştum. Kutulu, faturalı, içi açılmamış temiz cihazlar var piyasada onlara bakabilirsiniz. S20 FE daha iyi diyen dostlarım için de arkadaş iOS istiyorsa ona karışamayız bana kalırsa bence de iOS daha iyi bir sistem. Android'ten sıkılmış olabilir iPhone istiyor olabilir herkesin kendi kararıdır. Bu arada yazdığım fiyatlar pazarlık yapılmış halde bulursun.

Alınmaz. 2. El olursa alınır.

Birkaç seneye güncelleme almaz iPhone 6 durumuna düşer yavaş yavaş. İleride telefon fiyatları ne olur o da belli değil. Diyorsanız ki yenisini alırım o zaman alabilirsiniz. Fakat seneye yeni bir tane iyi seviyede telefon almak için para biriktirilebilir mi ayrı konu. Bence almayın. Yakında güncelleme almayacak bir telefon için 23 bin ödemeye değmez. Yoksa geri kalan özellikleri güzel ama güncelleme almama sıkıntı.
haklısınız aslında öğrencilere ötv indirimden yararlanmayı düşünüyordum fakat oda olmayacak gibi

Geri
Yukarı