iPhone 11 hala alınır mı?

iPhone 11 hâla alınır. (Konuda iPhone 6 durumuna düşecek diye saçmalayanlar var. Cihaz iOS 18’e kadar alacak ve 2-3 sene güvenlik güncellemesi alacak.) Ama S20FE’dan geçmeye değmez. Yerine ikinci el iPhone 12 mini al minimum.
Ben hemen seneye için demedim ki hocam. Uzun vadede bir telefon istiyorsanız, iPhone güncelleme sıkıntısından dolayı yenisini almaya zorluyor. İllaki bu duruma düşecek neresi saçma anlamadım. Zaten birkaç sene sonra için dedim. Düzgün okuyun.

İOS merakın varsa üzmez fakat ekran tarafında şuan ki 10000 TL bandında ki telefondan bile kötü

iPhone 6 durumuna mı düşecek ? iOS 18’i alacak ve minimum 2-3 sene güvenlik güncellemesi alacak. Nerede seneye iPhone 6 durumuna düşüyor ?
"Fakat seneye yeni bir tane iyi seviyede telefon almak için para biriktirilebilir mi ayrı konu." Buradan ne anlıyorsunuz hocam? Seneye iPhone 6 haline düşeceğini mi?

Yanlışınız var, açıkladım da.
Kesin öyledir. Laf kalabalığından başka hiçbir işlevi yok. Ayrıca bu müthiş açıklamayı ben göremedim gösterirseniz sevinirim.

Snapdragon 865 ile A13 Bionic arasında ciddi bir fark yok.

S20 FE'den iPhone 11'e geçmek saçmalık.

Değil, bu kadar S20FE fanboyu, iPhone 11 haterı olmanıza gerek yok. İki cihazda birbirlerine yakın cihazlar, birinden diğerine geçince ekran dışında pek fazla bir şey kazanılmaz veya kaybedilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı