IPhone 11 hala alınır mı?

watchdogs3

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, iPhone 11 almayı düşünüyorum. Fakat hala alınır mı diye kafamda sorular var ne kadar daha güncelleme alacak? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, iPhone 11 almayı düşünüyorum. Fakat hala alınır mı diye kafamda sorular var ne kadar daha güncelleme alacak? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Kaça alacağına veya bütçene göre değişebilir.

Alınır, hala 7 kullananlar bile var Instagram Youtube günlük kafada kullanacaksan işini rahat rahat görür, oyun performansını bilmiyorum.

Alınır, hala 7 kullananlar bile var Instagram Youtube günlük kafada kullanacaksan işini rahat rahat görür, oyun performansını bilmiyorum.
Ne kadar güncelleme alacak bilmemde neden hala alınır mı diye sordunuz daha iPhone 6 kullananlar var gayet de memnun.
O bütçede daha iyisi var ise alınmaz, götürüp götürmemesi önemli değil. Ha eğer iyi bir fiyata bulduysa alınabilir.

Sıfır piyasa fiyatına alınmaz. İkinci elden alacaksan fiyatına, cihaz durumuna göre değişebilir. Ekranı rezalet. Pili kötü. Kamera konusunda eksikleri var. Isınıyor da olabilir. Benim iPhone 13 Mini’de bile ısınma problemi oluyor.

Bütçene bağlı, ama oyun falan oynuyoran ben tavsiye etmem.

Ne kadar güncelleme alacak bilmemde neden hala alınır mı diye sordunuz daha iPhone 6 kullananlar var gayet de memnun.
6 kullanan tanıdığım hiç de memnun değildi, WhatsApp’da tek gonderimlik resimleri açamıyordu 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı