iPhone 11 iade edip 2. el S22 almak mantıklı mı?

• Konuyu başlatan Vlx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 855

Vlx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Paramedik
Merhaba arkadaşlar, Amazon üzerinden iPhone 11 aldım. İade hakkım bulunuyor. Apple kullanıcısı değilim, daha önce Android de Apple da kullandım ikisine de yabancı değilim. Sizce iade edip ikinci el temiz S22 almalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar, Amazon üzerinden iPhone 11 aldım. İade hakkım bulunuyor. Apple kullanıcısı değilim, daha önce Android de Apple da kullandım ikisine de yabancı değilim. Sizce iade edip ikinci el temiz S22 almalı mıyım?
Almışken kullanmaya devam edin bence. 2. El olması sıkıntı ama sıfır S21 FE 5G alabilirseniz daha iyi olur.

Almışken kullanmaya devam edin bence. 2. el olması sıkıntı ama sıfır S21 FE 5G alabilirseniz daha iyi olur.

S21 FE işlemci sebebiyle çok ısınmıyor mu? Oyun vs oynamayacağım. Gündelik işlerde kullanmayı düşünüyorum kamera ve pil olarak aralarındaki fark nasıl?

Neden iade ediyorsunuz?

Eğer ki yakın fiyat olmasına rağmen sırf markaya para veriyorsam diğerine geçmek isterim.

S21 FE işlemci sebebiyle çok ısınmıyor mu? Oyun vs oynamayacağım. Gündelik işlerde kullanmayı düşünüyorum kamera ve pil olarak aralarındaki fark nasıl?
Exynos 2100'de ısınma problemi yok ve oyun da oynamayacağım diyorsunuz yani bir sorun olmaz, batarya performansı S22'den daha iyi bir cihaz hem de sıfır alabiliyorsunuz. iPhone 11'e kamera ve pil konusunda daha üstün ama işlemci ve kamera S22'de çok çok daha iyi fakat bu sefer de batarya düşük kalıyor. @Erenk1905

Kağıt üstündeki değerlere bu kadar aldırmayın. 2-3 sene sonra S22 Ip11 ile aynı stabilitede olmayacak. Önemli olan yazılım.

Yeni konular

Geri
Yukarı