iPhone 11 için 64 GB vs 128 GB

12-13 tane arkadaşıma sordum I11 64 GB kullanan hepsi rahat rahat yetiyor dedi. 1800TL farka vericeğime gider tshirt falan alırım daha mantıklı harcama olur zaten her ay 50GB depolama alıyorum 64 yeter bence de rahat rahat. Şu anda 6S kullanıyorum 32 yetiyor yani.

Depolama sorun değil cihazın ekranı fiyatına göre kötü orta seviyeli Android cihazlarda bile 1080p AMOLED ekran bulunuyor.

Çok fazla resmin yoksa, oyun oynamıyorsan çok fazla uygulama yoksa 64 GB yetecektir. Ama iPhone 11 alma bence ekranı çöp gözü bozar.

12-13 tane arkadaşıma sordum I11 64 GB kullanan hepsi rahat rahat yetiyor dedi. 1800TL farka vericeğime gider tshirt falan alırım daha mantıklı harcama olur zaten her ay 50GB depolama alıyorum 64 yeter bence de rahat rahat. Şu anda 6S kullanıyorum 32 yetiyor yani.

Sen gör 3, 4 sene sonra. Diğer diye bir alan çıkıyor bir süreden sonra.

12-13 tane arkadaşıma sordum i11 64 GB kullanan hepsi rahat rahat yetiyor dedi. 1800TL farka vericeğime gider tshirt falan alırım daha mantıklı harcama olur zaten her ay 50GB depolama alıyorum 64 yeter bence de rahat rahat. Şu anda 6S kullanıyorum 32 yetiyor yani.

İleride pişman olacaksın. Almışken 128GB almak lazım. Artık 128 de yetmiyor, en az 256 alınmalı diyoruz. Sen bilirsin.

Uzun süre kullanılabilecek bir cihaz ve birkaç yıl sonra 64 GB'nin lafı edilmeyecek.

Günlük kullanıcıysanız çok da gerek yok. Fotoğraf ve videolarınızı iCloud'da sakladığınız sürece alan yetecektir. Bende birkaç adet oyun da var ama fotoğraf arşivim iCloud'da olduğundan 10-15 GB boş yer olur hep. İmkan varsa geleceğe dönüklük için 128 çok daha iyi olur tabi ama imkan yoksa da zorlamanın anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı