iPhone 11 için adaptör önerisi

Spigen SteadiBoost 27W veya Anker PowerPort 3 Nano’ya bakabilirsiniz. Ben Anker’i kullanıyorum gayet küçük ve hızlı şarj ediyor. Daha ucuzuna bakmanız telefon ve sizin için pek olumlu sonuçlar doğurmayacaktır.

Hocam burada Carrefour markette 90 lira civarlarında Preo marka bir adaptör var. Hem USB hem Type-C girişli. 60W hızlı şarj. Onu alsam sıkıntı olur mu? Kaliteli midir?

Link atar mısınız hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam burada carrefour markette 90 lira civarlarında Preo marka bir adaptör var. Hem USB hem Type-C girişli. 60W hızlı şarj. Onu alsam sıkıntı olur mu? Kaliteli midir?

Önermem o cihazlarda bazı parcalar eksiltiliyor o yüzden ucuz oluyor alacaksanda 2 saatte olunca yani %100 olunca çekmelisin bırakırsan bataryanı şişirir.
Çünkü şarj %100 olduktan sonra halen amper akışı devam ediyor sonrası batarya şişmesi.

Hocam 7bin küsur telefona verip sonra gidip orjinalin olmayan adaptör almak mantıksız. Bende daha bugün 200 lira verip orjinal adaptörü aldım.

Önermem o cihazlarda bazı parcalar eksiltiliyor o yüzden ucuz oluyor alacaksanda 2 saaten yani %100 olunca çekmelisin bırakırsan bataryanı şişirir.
Çünkü şarj %100 olduktan sonra halen amper akışı devam ediyor sonrası batarya şişmesi.
Hayır devam etmiyor.

Hocam 7bin küsur telefona verip sonra gidip orjinalin olmayan adaptör almak mantıksız. Bende daha bugün 200 lira verip orijinal adaptörü aldım.

Hayır devam etmiyor.

Evet telefon akışı kesiyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ayrıca 1 sorum daha var. Telefonu alacağım da şehir dışında olacağım 1 hafta boyunca. O yüzden elimde onu şarj edecek bir alet yok. O arada ne kullanmamı önerirsiniz?

Geri
Yukarı