iPhone 11 için Android şarj adaptörü kullanılır mı?

wooky388

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Yeni telefon almayı düşünüyorum iPhone 11. aksesuarsız olduğu için içerisinden şarj adaptörü ve kablosu çıkmıyor. Biraz araştırma yaptım ve Apple stok adaptörlerinin 5 W çıkışlı olduğunu gördüm. Benim şu anda kullandığım HTC orijinal şarj adaptörü var ve 5 W çıkışlı. Sadece USB'li type - C kablosu alıp HTC adaptörü ile iPhone 11'i şarj etsem bir sıkıntı yaşar mıyım?

Sorun yaşamazsınız. Sadece orijinal aksesuar olmadığına dair bir uyarı alırsınız. Ben de aynı şekilde 20W hızlı şarjı öneririm.

Merhaba arkadaşlar.
Yeni telefon almayı düşünüyorum iPhone 11. aksesuarsız olduğu için içerisinden şarj adaptörü ve kablosu çıkmıyor. Biraz araştırma yaptım ve Apple stok adaptörlerinin 5 W çıkışlı olduğunu gördüm. Benim şu anda kullandığım HTC orijinal şarj adaptörü var ve 5 W çıkışlı. Sadece USB'li type - C kablosu alıp HTC adaptörü ile iPhone 11'i şarj etsem bir sıkıntı yaşar mıyım?
Şarja takamazsınız ki soketler uyumlu değil.

Bir sorun olmaz, adaptör adaptördür. Ancak, bu tarz teknolojik aletler için her zaman orijinal adaptörü ve şarj kablosu tavsiye edilir.

Herhangi sorun olmaz. Şarj aletleri evrenseldir ve doğru değerlerle usb giriş çıkışlı tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Tabi burada 5V'lık şarj aletiyle 65W isteyen thunderbolt'lu laptoptan bahsetmiyorum. Kendi iPhone'umu evde bulduğum tüm şarj aletleriyle şarj ediyorum. Tabi xmerdivenaltıx markalı şarj aletleriyle değil Sony, Huawei, TTech gibi CE belgeli, güvenli şarj aletleri kullanıyorum. iPhone 11 hızlı şarj desteğine sahip olduğu için en azından 20w'lık bir şarj aleti alıp güvenle kullanabilirsiniz. Geçen gün konusu açıldı, Amazon'da sık sık indirime giriyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı