iPhone 11 için ekran koruyucu ve kılıf önerisi

nokaEXE

Hectopat
Arkadaşım için iPhone 11 ekran koruyucu ve kılıf arıyoruz.

Ekran koruyucu olarak bunu düşündük. Farklı bir öneri de alabilirim.

Kılıf olarak da arka kamera kısmını koruyan bir kılıf arıyoruz. Tank kılıflar tam aradığımız kılıflar arka kamerayı koruyor ancak çok kaba duruyorlar. Hem arka kamera çıkıntısını koruyacak hem de kaba durmayan kaliteli kılıf önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Favorim: Urban Armor Gear 11171D117272 : Amazon.com.tr: Elektronik

Ek olarak tavsiye ederim: iPhone 11 Kamera Lens Cam Ekran Koruyucu, Spigen Full Cover (2 Adet) | Spigen

Favorim: Urban Armor Gear 11171D117272 : Amazon.com.tr: Elektronik

Ek olarak tavsiye ederim: iPhone 11 Kamera Lens Cam Ekran Koruyucu, Spigen Full Cover (2 Adet) | Spigen
Kılıf olarak bu iyiymiş ancak siyah rengi stokta yok şuan. Siyah rengini beklemek daha iyi olur. Teşekkür ederim öneriniz için :)

B

Kılıf olarak da arka kamera kısmını koruyan bir kılıf arıyoruz. Tank kılıflar tam aradığımız kılıflar arka kamerayı koruyor ancak çok kaba duruyorlar. Hem arka kamera çıkıntısını koruyacak hem de kaba durmayan kaliteli kılıf önerisi olan var mı?
Bunu kullanıyorum ben. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Uygulaması da çok kolay oluyor kaydırma yapmak imkansız neredeyse. Ama Hepsiburada’da şu an indirimde 80 lira civarında oradan alın bence.

Hocam ben yeni aldımda telefonu masaya koyunca kamerası temas ediyor gibime geliyordu o yüzden lens koruması aldım fakat güzel durmuyor netliği düşürüyor gibime geldi. Siz nasıl kullanıyorsunuz

Geri
Yukarı