iPhone 11 için hangi ekran koruyucusu alınmalı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Elimde iPhone 11 var. Geçenler de ekran koruyucusu taktırdım ama ön kameranın kalitesini çok bozdu. Bende yenisini almak istiyorum. Kendim mi taksam, yoksa telefonculardan falan alsam onlara mı taktırsam bilemedim? Hayalet almayı düşünüyorum da ama görüntü kalitesini bozar mı bilemedim? Buff'ın ürününe iyi diyorlar. Ekin kollama da incelemişti hatta. Temperli almam. Tam ekran koruyucu alırım. Çok pahalı olmasın, çok ucuz olup, kötü de olmasın. Sizden önerileri bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

@KIZIL BARON Hocam Ben dün telefoncu da taktırdım 150 Liraya. Gayet de hoşuma gitti. Bir koruyucuya da 500 Lira hayatta veremem yani. Benim için önemli olan ön kameranın kalitesini bozmasın da yeter. :)

150 TL'lik olan ekran kırılırsa belli olur hocam geçen 5 ay önce bende o fiyat bandında taktırdım düştü ekran kırıldı.

150 TL'lik olan ekran kırılırsa belli olur hocam geçen 5 ay önce bende o fiyat bandında taktırdım düştü ekran kırıldı.
500 Lira gerçekten çok. Ben normalde hep 20 Liralıklardan falan taktırırdım. Bu sefer 150 Liralıklardan taktırdım. 500 Gerçekten bana mantıksız geldi bir ekran koruyucusu için. Ama yine de iyi yapmışsınız. Hayırlı olsun.

500 Lira gerçekten çok. Ben normalde hep 20 Liralıklardan falan taktırırdım. Bu sefer 150 Liralıklardan taktırdım. 500 Gerçekten bana mantıksız geldi bir ekran koruyucusu için. Ama yine de iyi yapmışsınız. Hayırlı olsun.

Bence de fazla ama mecbur kaldım. Apple'dan da şeffaf kılıf aldım 700 TL. Teşekkürler hocam.

Bence de fazla ama mecbur kaldım. Apple'dan da şeffaf kılıf aldım 700 TL. Teşekkürler hocam.
Bende geçenler de 50 Liraya şeffaf kılıf aldım. O zaman siz aksesuarları önemseyen ve aksesuarlara biraz para harcayanlardansınız anladığım kadarıyla. Bende full telefona ve bilgisayara harcarım. Yine de iyi yapmışsınız orjinal almakla.

Bende geçenler de 50 Liraya şeffaf kılıf aldım. O zaman siz aksesuarları önemseyen ve aksesuarlara biraz para harcayanlardansınız anladığım kadarıyla. Bende Full telefona ve bilgisayara harcarım. Yine de iyi yapmışsınız orijinal almakla.

Almışken tam alayim dedim bir daha da uğraşmadım yalnız bir şey olmuş benim telefona arkası benek benek olmuş telefonun niye böyle olmuş fikrim yok.

Almışken tam alayim dedim bir daha da uğraşmadım yalnız bir şey olmuş benim telefona arkası benek benek olmuş telefonun niye böyle olmuş fikrim yok.
İyi yapmışsınız hocam iyisini almakla. Fotoğraf atabilir misiniz bu arada hocam ? Yardımcı olmaya çalışırım eğer isterseniz.

İyi yapmışsınız hocam iyisini almakla. Fotoğraf atabilir misiniz bu arada hocam ? Yardımcı olmaya çalışırım eğer isterseniz.
Birazdan atacağım.

Hocam bu şekilde parmal izleri gidiyor faket benek benek olanlar gitmiyor.

6AD950DC-32C8-42C9-B97A-16D70B9C0059.jpeg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı