iPhone 11 için papscover kaplama nasıl?

rhylla

Hectopat
Arkadaşlar selam hepinize hayırlı akşamlar,

iPhone 11 cihazım için papscover marka kaplama satın aldım bugün. Sizlerden böyle bir kaplama kullanan var mı merak ettim. Gayet şık duruyor koruma konusunda zayıf biliyorum. Yine de denemek istedim. Sökülme sırasında cihaza herhangi bir zarar verir mi?

Merhaba yıllar önce iPhone 7 cihazıma uygulatmıştım, koruma olarak bir şey bekleme sadece kılcal çizikler ve normal çiziklerin oluşmasını engeller fakat kılıfsız kullanıp düşürürsen eğer kılcal çiziği geçtim telefonunda çentiklere yer açar. Telefonun korumasını göstermek ve gösterişli durmasını istiyorsan ince şeffaf bir silikon kılıf ile korumayı arttırabilirsin. Sökülme sırasında hiçbir zararı yok ben söktüm iz felan kalmadı. Hayırlı olsun güle güle kullan.

Arkadaşlar selam hepinize hayırlı akşamlar,

iPhone 11 cihazım için papscover marka kaplama satın aldım bugün. Sizlerden böyle bir kaplama kullanan var mı merak ettim. Gayet şık duruyor koruma konusunda zayıf biliyorum. Yine de denemek istedim. Sökülme sırasında cihaza herhangi bir zarar verir mi?
Hayır vermez.

Kendim kullanmadım ama videolarını izlemiştim. Zarar vermez muhtemelen sökerken. Kılcal çiziklerden vs. korur. Kozmetik olarak da güzel duruyor.

Merhaba yıllar önce iPhone 7 cihazıma uygulatmıştım, koruma olarak bir şey bekleme sadece kılcal çizikler ve normal çiziklerin oluşmasını engeller fakat kılıfsız kullanıp düşürürsen eğer kılcal çiziği geçtim telefonunda çentiklere yer açar. Telefonun korumasını göstermek ve gösterişli durmasını istiyorsan ince şeffaf bir silikon kılıf ile korumayı arttırabilirsin. Sökülme sırasında hiçbir zararı yok ben söktüm iz falan kalmadı. Hayırlı olsun güle güle kullan.

Teşekkür ederim hocam. Sizinle aynı düşüncelerdeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı