iPhone 11 için şarj aleti önerisi

30 w bu ürün iphone 15 için kullanırsam herhangi bir sorun teşkil edermi acaba?

Bu urunde PD ve IQ protokolleri mevcut. Yani kac W ile sarj edecegini telefonun adaptore gonderdigi bilgiler dogrultusunda karar veriyor. Telefon kac W'a ihtiyaci varsa o kadar yolluyor. Zorla 30W yollamaya calismiyor yani. iPhone icin konusalim cihazin pili azsa ortalama 18-19W civari bir degerle dolum yapiyor. Batarya doldukca 12-13W'lara kadar dusuyor bu deger. Adaptor de telefonun istegi dogrultusunda bu sekilde ayarliyor.

Bu urunde pd ve IQ protokolleri mevcut. Yani kac W ile şarj edecegini telefonun adaptore gonderdigi bilgiler dogrultusunda karar veriyor. Telefon kac W'a ihtiyaci varsa o kadar yolluyor. Zorla 30W yollamaya calismiyor yani. iPhone icin konusalim cihazin pili azsa ortalama 18-19W civari bir degerle dolum yapiyor. Batarya doldukca 12-13W'lara kadar dusuyor bu deger. Adaptor de telefonun istegi dogrultusunda bu sekilde ayarliyor.

Dün mediamarka gittim ve Anker 511 GaN 30W işe Apple 20W sordum hangisini alayım diye ve bana Apple al dediler pile bir şey olursa garanti sağlarlar diye sadece MediaMarkt değil Teknosa ve vatan da da aynı sonucu aldım. Not: Anker 749 TL Apple 719TL.

Sonuç olarak apple aldım mediamarktan indirim ile 669 tl ye

Dün mediamarka gittim ve Anker 511 GaN 30W işe Apple 20W sordum hangisini alayım diye ve bana Apple al dediler pile bir şey olursa garanti sağlarlar diye sadece MediaMarkt değil Teknosa ve vatan da da aynı sonucu aldım. Not: Anker 749 TL Apple 719TL.

Sonuç olarak apple aldım mediamarktan indirim ile 669 tl ye

Pile bir sey olmasi ve garantiyle onun bir alakasi yok da oradaklarin bu tarz urunlerdeki protokolleri bilmesi mumkun degil zaten. Bugun ben de gidip oraya laptop onerisi istesem sacma sapan seyler onerirler.

Pile bir şey olmasi ve garantiyle onun bir alakasi yok da oradaklarin bu tarz urunlerdeki protokolleri bilmesi mumkun degil zaten. Bugün ben de gidip oraya laptop onerisi istesem saçma sapan seyler onerirler.

Oradaki elemanda iPhone 15 var ve sorduğumda ise Samsung'un 45 W'lık şarjını kullandıgını belirtti fakata bana orijinalı almamı söyledi

Yeni konular

Geri
Yukarı