iPhone 11 için Şeffaf Kılıf Neden Pahalı?

Spigen marka kılıflar kaliteli mi ? Kullandınız mı ? Fiyatları ortalama düzeyde verdiğimiz paranın karşılığını alır mıyız :)
Spigen marka kılıflar kaliteli kullandım evet ama ucuz şeffaf kılif almayı tercih ediyorum artık. Birazda telefonuzla alakalı pahalıysa evet alıp daha premium bir hissiyatla kullanabilirsiniz ancak benim gibi orta halli bir cihaz sahibiyseniz pek de gerekli değil.

Spigen marka kılıflar kaliteli kullandım evet ama ucuz şeffaf kılif almayı tercih ediyorum artık. Birazda telefonuzla alakalı pahalıysa evet alıp daha premium bir hissiyatla kullanabilirsiniz ancak benim gibi orta halli bir cihaz sahibiyseniz pek de gerekli değil.
gerçekten premium da gösterdiklerini düşünmüyorum sonuçta bildiğimiz slikon diyorum ama bilemedim

Aslında slikon kılıflar pek hoşuma gitmiyor biraz daha sert kılıflar daha korunaklı geliyor o açıdan sordum.

Kamerayı ve ön camı yüzeye temas ettirmemesi yeterli bence. Marka konusuna çok takılmaya gerek yok. Ekrana da iş görür seviyede bir koruyucu tamam işte.

gerçekten premium da gösterdiklerini düşünmüyorum sonuçta bildiğimiz slikon diyorum ama bilemedim
Tamamen size kalmış ama silikon bile olsa fark ettirebiliyor bir noktada. Şu da var sizin için bir fark hissettirmeyedebilir o yüzden kullanıcıya da bağlı.
Aslında slikon kılıflar pek hoşuma gitmiyor biraz daha sert kılıflar daha korunaklı geliyor o açıdan sordum.
O zaman tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı