iPhone 11 iCloud kitlenir mi*

ysfakbyr06

Hectopat
iPhone 11 sıfır alacağım ama iCloud kitlenirse diye fobi oluştu telefondan vazgeçiyorum. Riskli mi? Sıfır alacagım ICloud'u yanlış girerim ya da kitlenirse diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 11 sıfır alacağım ama iCloud kitlenirse diye fobi oluştu telefondan vazgeçiyorum. Riskli mi? Sıfır alacagım ICloud'u yanlış girerim ya da kitlenirse diye korkuyorum.

iCloud kitlense bir şey olmaz mail ile Apple kimliği oluşturuyorsunuz zaten kendi mailinizi yazmak zorundasınız eğer şifre vs. unutursanız oradan şifre değiştirebiliyorsunuz korkmanıza gerek yok.

Bu konuda endişe edilecek bir şey yok. Hesabı siz açıyorsunuz. Bu hesaba telefon numarası ve kurtarma e postası ekleyebiliyorsunuz. Eğer şifre unutursanız bu şekilde sıfırlanabiliyor. En kötü senaryoda cihazın faturası ile Apple’a başvurup da şifre sıfırlaması yapılabiliyor. Ama dediğim gibi telefon numaranız ekli olsun bir sıkıntı yaşanmaz.

Bu konuda endişe edilecek bir şey yok. Hesabı siz açıyorsunuz. Bu hesaba telefon numarası ve kurtarma e postası ekleyebiliyorsunuz. Eğer şifre unutursanız bu şekilde sıfırlanabiliyor. En kötü senaryoda cihazın faturası ile Apple'a başvurup da şifre sıfırlaması yapılabiliyor. Ama dediğim gibi telefon numaranız ekli olsun bir sıkıntı yaşanmaz.

Hocam daha kapsamlı anlatmış kısacası iCloud kaybetmek ya da unutmak imkansıza yakın.

Geri
Yukarı