iPhone 11 Instagram story kalitesi düşüyor

yiitttt

Decapat
Daha fazla  
Instagram'a story atıyorum kalite gerçekten çok kötü oluyor, anlamıyorum. Neden böyle? Veri kullanımından yüksek veri kullanımını seçtim ama hala düzelmedi. Sorunu bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Gerçekten merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'a story atıyorum kalite gerçekten çok kötü oluyor, anlamıyorum. Neden böyle? Veri kullanımından yüksek veri kullanımını seçtim ama hala düzelmedi. Sorunu bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Gerçekten merak ediyorum.

Hocam herkeste sorun var, Instagram kaliteyi düşürüyor, ben bir editörüm, 60 FPS kaydettiğim videoyu 30 FPS'e çekiyor, gerisini sen düşün.

Siz Apple kalitesinde fotoğraf çekiyor olabilirsiniz ama İnstagram bunu Android kullanıcısına da gösterdiği için kaliteyi düşürüyor.

Hikaye paylaşırken önce 240p gibi bir kalite sunuyor, ardından biraz daha toparlıyor ve kaliteyi düzeltiyor. Fakat yine de telefonda çektiğiniz kadar kaliteli değil. Aynısı WhatsApp için de geçerli bu arada.

Reels ve video konusuna gelince: Eğer İnstagram'ın istediği formatlarda biçimlendirirseniz, kaliteyi düşürmüyor.

Hocam herkeste sorun var, Instagram kaliteyi düşürüyor, ben bir editörüm, 60 FPS kaydettiğim videoyu 30 FPS'e çekiyor, gerisini sen düşün.
Hocam video çekiyorum storye mesela. İnstagramdan çeksem de telefondan çekip instagrama atsam da story video olarak kalite yine düşüyor. Ama mesela influencerlara bakıyorum onlarda hiç bir sıkıntı yok çok kaliteli videolar atabiliyorlar story e aynı cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı