iPhone 11 kamera kalitesi

OnurDoğan63_19

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 almayı düşünüyorum. Arkadaşımda var, fakat kamerasını fazla beğenmedim. Çekilen fotoğraf formatı heic uzantılı idi. Acaba ondan mı kalitesiz geldi bana anlamadım. Siz nasıl buluyorsunuz iPhone 11 kamerasını ?

Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 almayı düşünüyorum. Arkadaşımda var, fakat kamerasını fazla beğenmedim. Çekilen fotoğraf formatı heic uzantılı idi. Acaba ondan mı kalitesiz geldi bana anlamadım. Siz nasıl buluyorsunuz iPhone 11 kamerasını ?
Çok iyi bir telefon al bence fiyatı yükselmeden sonra pişman olmazsın

13 aldım kardeşim ama yüksek fiyattan aldım, 3.500 TL zararım oldu.
dosyaların HEIC olarak gözükmesinin sebebi fotğrafları live olarak çekmesi yani fotoğrafın üstüne basılı tutunca fotoğraftan önceki 3 saniyeyi sana izletmesi heıc olmasını istemiyorsan live ı kapatabilirsin

Canlar, Erenler, iPhone 13 aldım yaklaşık 25 bin TL'ye mal oldu. Nakit avans çektim, koruma kılıfı, adaptör derken. Gayet güzel memnunum. Kamerada devrim yapmışlar diyebilirim 11'e göre. Ekran kalitesi de çok iyi.

Bende geçen gün iPhone 11 aldım. Kamerasıyla çok fazla fotoğraf çekmedim ama gayet güzel bir kamerası var. Birkaç kere video ve fotoğraflar çektim çözünürlüğü çok iyi. Videolar gayet stabil ve canlı.

Geri
Yukarı