iPhone 11 Instagram'a girmiyor

mrtcrlu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

İkinci el bir iPhone 11 aldım. Instagram uygulamasına tıkladığımda yüklenme işareti çıkıyor ve sürekli dönüyor, herhangi bir aksiyon olmuyor. Sizce sorun nedir, daha önce yaşayan oldu mu? İnternette yazılan çoğu şeyi yaptım fakat fayda etmedi.

Dosya Ekleri

• 5e01e2092065562f47392462d3790f30.jpeg
    5e01e2092065562f47392462d3790f30.jpeg
    12,6 KB · Görüntüleme: 111
Bu arada pilinizi güç madunda kullanın aşırı hızlı bitiyor.
Onun dışında Instagram'ı silip tekrar yükleyin ve mobil veriye bağlanmayı deneyin o da olmuyorsa. Telefonu sıfırlayın temiz kurulum ile iOS 16.2 kurun bende böyle çözülmüştü.
Telefonum sıfırdı.

iPhone’da bu sorunu sıfır cihazda yaşadım. Çözümü anca formatla buldum.

Telefonu aldığımda sıfırlamıştım dün, acaba yeniden mi sıfırlasam.

Bu arada pilinizi güç madunda kullanın aşırı hızlı bitiyor.
Onun dışında Instagram'ı silip tekrar yükleyin ve mobil veriye bağlanmayı deneyin o da olmuyorsa. Telefonu sıfırlayın temiz kurulum ile iOS 16.2 kurun bende böyle çözülmüştü.
Telefonum sıfırdı.

Hocam denilen birçok şeyi denedim. En son iOS 16.2 kurdum birkaç saat önce fakat hala devam ediyor. Telefonda herhangi bir sıkıntı yok ama instagram açılmıyor garip şekilde.

Hocam denilen birçok şeyi denedim. En son iOS 16.2 kurdum birkaç saat önce fakat hala devam ediyor. Telefonda herhangi bir sıkıntı yok ama Instagram açılmıyor garip şekilde.

Telefonu sıfırla ve iOS 16.2'ye yükseltmeden Instagram'ı kur çalıştır.
Bunları yaptıktan sonra cihazı yükselt.

Bir öncekinde bu adımları yaptıysan o halde tam tersini yapıp sıfırla ve Instagram'ı kur ardından çalıştır. Sonra cihazı yükselt.
Başka bir türlü bir çözüm bilmiyorum kendim bu şekilde aşmıştım.

Telefonu sıfırla ve iOS 16.2'ye yükseltmeden Instagram'ı kur çalıştır.
Bunları yaptıktan sonra cihazı yükselt.

Bir öncekinde bu adımları yaptıysan o halde tam tersini yapıp sıfırla ve Instagram'ı kur ardından çalıştır. Sonra cihazı yükselt.
Başka bir türlü bir çözüm bilmiyorum kendim bu şekilde aşmıştım.

iOS 16.2 yayınlanmadı ki developer beta sürümünü kurmuşsunuz. iOS 16.0. 2 son yayınlanan sürüm onu kurun iTunes ile.

iOS 16.2 yayınlanmadı ki developer beta sürümünü kurmuşsunuz. iOS 16.0. 2 son yayınlanan sürüm onu kurun iTunes ile.
Sürüm şu an 16.0.2 olarak gözüküyor. Ben biraz apple cahili olduğum için yanlış söyledim.

Apple destek'e yazın bence.

Instagram desteğe yazdım ama onların cevap verip vermeyeceği meçhul sanırım. Apple'a da yazayım bi.

Arkadaşlar apple destek ile iletişime geçtim. Başka bir uygulamada bu sorunu yaşamıyorsanız, Ssrunun instagramdan kaynaklandığını ve onlarla iletişime geçmem gerektiğini söylediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı