iPhone 11 iOS 16.1.2 güncellenmeli mi?

Mzffer998

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. iPhone 11 kullanıyorum. Şu an ki sürümü 15.5 gayet stabil. Güncelleme kısmında ekte fotoğrafını da koydum iki adet güncelleme gözüküyor. Güncelleme yapılmalı mı yoksa daha beklenilmeli mi? Bir de bu yeni gelen bir şey herhalde önceden IOS'ta çift güncelleme bulunmazdı hatırladığım kadarıyla. 15.7. 1'e güncelledikten sonra mı 16 ya geçilmeli yoksa direk 16 güncellemesi yapsak bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• 4318A336-514D-4D15-B8F6-BC7294BB45D2.png
    4318A336-514D-4D15-B8F6-BC7294BB45D2.png
    190,5 KB · Görüntüleme: 134
Valla ben memnunum. Performansı randımanlı, yeni özelliklerini de beğeniyorum. Ama pil konusunda biraz can sıkıcı olabilir bilginiz olsun.

Herkese merhaba. iPhone 11 kullanıyorum. Şu an ki sürümü 15.5 gayet stabil. Güncelleme kısmında ekte fotoğrafını da koydum iki adet güncelleme gözüküyor. Güncelleme yapılmalı mı yoksa daha beklenilmeli mi? Bir de bu yeni gelen bir şey herhalde önceden IOS'ta çift güncelleme bulunmazdı hatırladığım kadarıyla. 15.7. 1'e güncelledikten sonra mı 16 ya geçilmeli yoksa direk 16 güncellemesi yapsak bir sorun olur mu?

iOS 16.5'i beklemeni tavsiye ederim.

15.7.1 yap.

Direk böyle emir vermek yerine keşke bir de sebebini açıklasanız.

Valla ben memnunum. Performansı randımanlı, yeni özelliklerini de beğeniyorum. Ama pil konusunda biraz can sıkıcı olabilir bilginiz olsun.
Arkadaşlarım kullanıyor. Hatta dün bir arkadaşımla görüştüm onun da telefonu 11 daha da iyi oldu hatta dedi. Ama şu an hızı ve şarjı gayet iyi bundan eksi yana düşmek istemiyorum. Alalı daha 1 hafta oldu.

iOS 16.5'i beklemeni tavsiye ederim.

Birçok kişi ve forum sifeleri 16.5 diyorlar. 16.5 artık en iyi seviyesi mi oluyor? 5 yıl sonra IOS'a geri döndüm. Epey değişmeler olmuş.

Direk böyle emir vermek yerine keşke bir de sebebini açıklasanız.

Arkadaşlarım kullanıyor. Hatta dün bir arkadaşımla görüştüm onun da telefonu 11 daha da iyi oldu hatta dedi. Ama şu an hızı ve şarjı gayet iyi bundan eksi yana düşmek istemiyorum. Alalı daha 1 hafta oldu.

Birçok kişi ve forum sifeleri 16.5 diyorlar. 16.5 artık en iyi seviyesi mi oluyor? 5 yıl sonra IOS'a geri döndüm. Epey değişmeler olmuş.

Hocam şu anda SE 2020 kullanıyorum. Geçen sene iOS 15'in bütün sürümlerini gördüm. Benim gördüğüm en iyi iki sürüm hem batarya hem de stabilite olarak iOS 15.5 ile 15.6. 1'di. Apple her yıl yeni iOS sürümü çıkartır ve bu sürüm hatalarla gelir. Sürümün oturması 5 sürümü ile başlar. 5 sürümünde kal dememdeki sebep 5 sürümünden sonra gelen sürümlerde batarya performansı düşüyor. iOS 15.6. 1 de az bir düşüş vardı ama iOS 15.7 ve 15.7. 1 le beraber batarya performansı bayağı düştü.

Anladım birkaç forum sitesine bakmıştım. 15.7.1 sürümüne güncelleyebilirsin daha akıcı denilmiş. O yüzden şu an indiriyordum güncellemeyi. İptal edeyim mi?

Gerçi nasıl iptal edilir onu da bilmiyorum. Yoksa 15.7.1 güncellemesini yapmam da bana eksi durum getirir mi ?

Anladım birkaç forum sitesine bakmıştım. 15.7.1 sürümüne güncelleyebilirsin daha akıcı denilmiş. O yüzden şu an indiriyordum güncellemeyi. İptal edeyim mi?

Gerçi nasıl iptal edilir onu da bilmiyorum. Yoksa 15.7.1 güncellemesini yapmam da bana eksi durum getirir mi?

iOS 15.7.1 evet akıcılık olarak daha iyi ama batarya performansın düşecek. Buna göre kararını ver.

Geri
Yukarı