iPhone 11 iOS 16.4.1 olmuyor

schleiz

Centipat
Güncellemeyi yüklüyorum yükleme tamamlandığında güncelleme doğrulanıyor yazısı çıkıyor ekranda 5 10 dakika kalıyor ve ardından güncelleme doğrulanamadı artık internete bağlı olmadığınız için iOS 16.4.1 doğrulanamadı yazısı çıkıyor. Her şeyi denedim modemi sıfırladım telefonu kapat aç yaptım ağ ayarlarını sıfırladım kendi internetimden denedim hiçbir şey olmadı. Eğer çaresi yoksa bir bayiye versem telefoncuya onlar çözebilir mi?

depolama alanı 30gb dan fazla boş yer var ama daha önceden telefonun ekranı ve bataryası değiştirildi değiştirilmeden önce yapılıyordu güncellemeler ondan kaynaklanabilir mi yan sanayi batarya ve ekran ama çoğu kişi yan sanayi kullanıyor ilk yaşayan benmiyim

Yan sanayi olma sebebi amcama orjinal diye yutturmuşlar normalde orjinal takıcaktık

Evet bahsettiğiniz onarımdan dolayı olabilir. Telefon güncellemeyi alırsa yan sanayi ürünler çalışmamaya başlayabilir. Bu nedenle iptal ediyor olma ihtimali var. İtunes üzerinden yapmayı deneyin olmazsa yedeğinizi alıp tamamen yeniden yükleyin.

Depolama alanı 30GB'dan fazla boş yer var ama daha önceden telefonun ekranı ve bataryası değiştirildi değiştirilmeden önce yapılıyordu güncellemeler ondan kaynaklanabilir mi yan sanayi batarya ve ekran ama çoğu kişi yan sanayi kullanıyor ilk yaşayan ben miyim?

Yan sanayi olma sebebi amcama orijinal diye yutturmuşlar normalde orijinal takacaktık.

ITunes'ten güncellemeyi deneyin.

iTunes üzerinden güncellemeyi nasıl yapacağım?

Microsoft Store üzerinden iTunes uygulamasını indirin. Telefonunuzu kablo ile bilgisayara bağlayın ve bu cihaza güven deyin. ITunes'i açın ve Güncellemeleri Denetle basın.

1681952119830.png

iTunes indirme bağlantısı: Get iTunes from the Microsoft Store

Aynı sorun benim IP 11 promda da var, 16.3.1 surumunde sıkışıp kaldım resmen ve bende de ekran ile batarya değişti. Eğer ITunes'den güncelleme işlemini sorunsuz yapabildiysen bana da haber verir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı