iPhone 11 iOS 16 genel bakış

Pil sagligi muhabbettinin akibetini gercekten bende anlamis degilim. iPhone 11 ilk ciktigi zamanda aldim deepfusion guncellmesini yaptığımda 100'den 96 ya dusmustu sonra 94 falan derken 1 seneden fazladir %86 da takilip kaldi mesela :)

Pil sagligi muhabbettinin akibetini gercekten bende anlamis degilim. iPhone 11 ilk ciktigi zamanda aldim deepfusion guncellmesini yaptığımda 100'den 96 ya dusmustu sonra 94 falan derken 1 seneden fazladir %86 da takilip kaldi mesela :)

İşte garantin bittiği zaman 80 inin altına düşürecekler. 😂

Ben bunun için apple ı aradım pazartesi günü. Bana uzun zamandan sonra sistem güncellemesi yapıldığında pil sağlığı takılı kalıyormuş ios 14 ten 15e 2 ay önce düşmüştüm bu süre zaefında 1 buçuk ayda %94 ‘ten %88 e hızlı bir şekilde düştü şuanda takılı kaldı. Apple destekteki arkadaş teşefonuma bağlandı herhangi bir sorun olmadığını söyledi @poe @KIZIL BARON

Ben bunun için Apple'ı aradım pazartesi günü. Bana uzun zamandan sonra sistem güncellemesi yapıldığında pil sağlığı takılı kalıyormuş iOS 14'ten 15e 2 ay önce düşmüştüm bu süre zaefında 1 buçuk ayda %94 ‘ten %88'e hızlı bir şekilde düştü şu anda takılı kaldı. Apple destekteki arkadaş teşefonuma bağlandı herhangi bir sorun olmadığını söyledi @poe @KIZIL BARON

Aynen ben de Apple destek le konuştum bana da piliniz beklenen tükenmeden daha iyi durumda dedi 5 ay 6 günlük cihaz.

Genel olarak performansta bir düşüş var mı? Şu an güncellenir mi sizce iPhone 11 iOS 16'ya?

Ben iOS 15 geri almak istedim fakat kaldırmışlar Yerinizde olsam biraz daha bekler,
tam stabil hala gelene kadar geçmem
Çünkü pil kesinlikle fark ediyor eksi yönde ara sıra ekranda donmalar oluyor Bakalım yeni gelecek güncellemelerle düzelir

Geri
Yukarı