iPhone 11 iOS 17'ye güncellenir mi?

Hirpi35

Centipat
Yer
New York/Amerika
Arkadaşlar yükledim ama emin olamadım sizce geçilir mi?

1697738680067.png

Bence birkaç ay boyunca geçilmez. Geri dönebiliyorsanız dönün. Dönemiyorsanız ise iOS 16 gibi rezil bir sürümden yine rezil bir sürüm olan 17'ye geçtiniz. Ciddi kaybınız yok.

Geçmedim hocam sadece yükledim.

Vallahi ben yükledim sabahtan akşama kadar elimde telefon bir sıkıntısını görmedim. Bende iPhone 11 kullanıcısıyım.

Anladım hocam sağ olun bir en kötü biraz daha 16 kullanır geçerim.

Yüklemen yeterli, geçme.

Alışması zor ve pil performansı düşüyor. Beta tester olmak her zaman en kötü seçenektir. Beta tester derken yeni çıkmış IOS 17'yi kastediyorum betada olmadığının farkındayım.

13 kullanıcısıyım bence güncelleme berbat. Instagram bildirim sesi, arama ekranı berbat iOS 15 ve 16'ya göre bence hoparlör sesi düşük. Tek beğendiğim özelliği kişi kartları oldu. Hiç vakitim olmadığı için iOS 15 veya 16 dönemiyorum boş olduğum anda eski sürümlerden birine döneceğim.

13 kullanıcısıyım bence güncelleme berbat. Instagram bildirim sesi, arama ekranı berbat iOS 15 ve 16'ya göre bence hoparlör sesi düşük. Tek beğendiğim özelliği kişi kartları oldu. Hiç vakitim olmadığı için iOS 15 veya 16 dönemiyorum boş olduğum anda eski sürümlerden birine döneceğim.

Kişi kartları da düzgün çalışmıyor ki hocam. Afiş bazen çıkmıyor ve berbat bir gri arayüz ile arama yapılıyor beta testindeymişçesine. Düzelince annemin iPhone 11'ine ondan habersiz yüklerim belki bir ara denemek için. Fiyatlar malum olduğundan muhtemelen hiçbir zaman iPhone tercih etmeyeceğim.

Kişi kartları da düzgün çalışmıyor ki hocam. Afiş bazen çıkmıyor ve berbat bir gri arayüz ile arama yapılıyor beta testindeymişçesine. Düzelince annemin iPhone 11'ine ondan habersiz yüklerim belki bir ara denemek için. Fiyatlar malum olduğundan muhtemelen hiçbir zaman iPhone tercih etmeyeceğim.

Aynen doğru tek beğenmediğim arama yaparken ki arayüz.

Ben karşılaşmadım çok o sorunla. Bir kişide karşılaştım kişi kartı ikimizinde ayarlı ama birbirimizi aradığımızda bende ve onda görünmüyor. Sürüm düşürmeyide kapatmışlar kaldık mecbur bu sürümde.

Geri
Yukarı