İPhone 11 kaç yıl gider?

• Konuyu başlatan Hirok
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 21B
Yahu aklı olan zaten bir telefona o kadar para vermez zaten. Diğer telefonlar da yeter. Onlar da kullanımına göre 4-5 yıl bu da 4-5 yıl gidiyor. Ne kadar mantıksız bu Türkiye halkı.

Adamın parası var belki ve daha iyi bir telefon alabilirken Redmi gibi ‘dandik’ bir telefon neden alsın? 2 sene sonra arayüzlerde kasma oluşunca dediğimi anlarsın lütfen böyle konularda bilginiz yokken fanboyluk yapıp insanlara yanlış bilgi vermeyelim. Şu konuyada bakabilirsiniz daha detaylı anlatım mevcut.

Adamın parası var belki ve daha iyi bir telefon alabilirken Redmi gibi ‘dandik’ bir telefon neden alsın? 2 sene sonra arayüzlerde kasma oluşunca dediğimi anlarsın lütfen böyle konularda bilginiz yokken fanboyluk yapıp insanlara yanlış bilgi vermeyelim. Şu konuyada bakabilirsiniz daha detaylı anlatım mevcut.

Şuan Redmi kullanıyorum ve kasmalar bolca var.

Redmi telefon al diyen kim? Ben Redmi alsın demedim. iPhone almasın diye de zorlamıyorum. Bu benim düşüncem. Çıt kırıldım iPhone yerine bu daha iyi olmaz mıydı sence de :)?
Şuan Redmi kullanıyorum ve kasmalar bolca var.
Kanka Redmi al demiyorum zaten.
Türk halkında sorun yok o telefonun o fiyatta olmasını sağlayanlarda sorun var.
O fiyatta olan telefonu alanlar da var ama :).

Redmi telefon al diyen kim? Ben Redmi alsın demedim. iPhone almasın diye de zorlamıyorum. Bu benim düşüncem. Çıt kırıldım iPhone yerine bu daha iyi olmaz mıydı sence de :)?

Kanka Redmi al demiyorum zaten.

Yukarıda görebildiğiniz gibi arkadaş Redmi al diye ironi yapmış sizde katılıyorum demişsiniz bende ona göre yorum yaptım zaten.

Yahu aklı olan zaten bir telefona o kadar para vermez zaten. Diğer telefonlar da yeter. Onlar da kullanımına göre 4-5 yıl bu da 4-5 yıl gidiyor. Ne kadar mantıksız bu Türkiye halkı.

İyi ki öyle yapmışsın :D.

Telefona tabii ki o kadar para verilmez ama Android ile IPhone'u özelliklerne bakarak bu daha iyi diyemezsiniz tamamen farklı alemlar. Windows ile Mac gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı